Михайло Поплавський: Університет культури – це Український Гарвард!

garvard-01

У Київському університеті культури відбулося вручення дипломів магістрам.

Університет культури випустив магістрів, що здобували освіту на Кафедрі кіно і телемистецтва, Кафедрі журналістики і міжнародних відносин, Кафедрі міжнародного туризму, Кафедрі готельно-ресторанного бізнесу, Кафедрі естрадного вокалу, Кафедрі державного управління і права, Кафедрі мистецтва, Кафедрі дизайну зачіски та стилю.

garvard-02

garvard-02

garvard-02

Відкрив урочисту церемонію вручення дипломів ректор Київського університету культури Володимир Пилипів: «Вітаю вас! Тепер ви офіційно вважаєтесь дипломованими спеціалістами, що підтверджує ваш рівень професіоналізму та відкриває перед вами великі кар’єрні можливості.

Я бажаю вам успішно реалізувати всі свої мрії і задуми. Хай вам щастить. У добру путь!».

garvard-05

garvard-05

Найщиріші побажання магістрам висловив Михайло Поплавський: «Радий привітати вас з епохальним, історичним днем у вашому житті.  Хочу засвідчити вам свої любов і повагу.

Університет культури – це Український Гарвард! Навчаючись у виші, ви стали справжніми професіоналами, теоретиками, науковцями, прагматиками. Я пишаюсь вами! Ви – наша гордість!

Впевнений, філософію лідерів, філософію переможців, ви пронесете через все своє життя. Станьте успішними, популярними і багатими. Успішна Україна – успішні українці!».

garvard-05

garvard-05

До вітальних слів приєдналися всі викладачі, декани, куратори та творчі наставники магістрів Університету культури, побажавши випускникам впевненості у власних силах, успіхів, професійних перемог та наснаги.

garvard-05

garvard-05

Запальними музичними композиціями молодь вітали студенти Кафедри естрадного вокалу. Несподіваним і приємним подарунком для магістрів став виступ заслуженого артиста естрадного мистецтва України, майстра перевтілень Андрія Касьяненка.

garvard-05

garvard-05

garvard-05

garvard-05

Усмішки не сходили з облич випускників Університету культури. Магістри сердечно дякували науково-педагогічному колективу за якісну освіту, найкращі студентські роки, цінний  професійний досвід та дружню атмосферу.