Михайло Поплавський: «Університет культури – лідер освіти в Україні»

uklidosv-01

Абітурієнти майже з усієї України вже встигли завітати до Університету культури. Амбітні вступники прагнуть ближче познайомитись з найпопулярнішим вишем та особисто поринути в богемну атмосферу. Так, сьогодні, у День відкритих дверей, приїхало понад 1500 школярів із Кіровоградської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернігівської, Хмельницької, Полтавської, Житомирської, Черкаської, Вінницької та Сумської областей, а також із Маріуполя, Львова і Запоріжжя.

Вступників зустріли усміхнені та енергійні представники штабу «Абітурієнт 2018», які одразу налаштували молодь на драйв і позитив. Запальна музика, жваве і доброзичливе спілкування, експрес-фотосесія… А далі молодь вирушила за визначеним екскурсійним маршрутом знайомитись зі структурними підрозділами вишу.

uklidosv-01

Насамперед школярі відвідали Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, на якому студенти здобувають вищу освіту за такими спеціалізаціями: «Менеджер готельно-ресторанного бізнесу», «Менеджер міжнародного туризму», Менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнесу».

Головною стратегією розвитку факультету є фундаментальна і практична професійна підготовка соціально мобільних, конкурентоздатних фахівців на вітчизняному та міжнародному ринку праці.

uklidosv-01

Уже сьогодні 4000 студентів факультету працевлаштувались за фахом і 1500 випускників мають власний бізнес. Так одна з успішних випускниць Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, туроператор із 23-річним досвідом, директор Київського філіалу групи туристичних компаній «Кандагар» Світлана Шуст нещодавно провела відкриту лекцію для студентів-туризмознавців з теми «Історія туризму, його напрями і перспективи розвитку в Україні». Світлана є постійним гостем вишу та регулярно ділиться своїми ґрунтовними знаннями у сфері туристичного бізнесу.

Важливий фаховий досвід у сфері міжнародних стандартів гостинності й туризму студенти здобувають під час стажування за кордоном – в готельних і ресторанних комплексах світу. Це дозволяє удосконалити рівень знання іноземних мов, розширити професійні зв’язки і працевлаштуватись ще під час навчання.

uklidosv-01

Довідавшись багато цікавого про ФГРіТБ, абітурієнти вирушили до скарбниці знань університету – Наукової бібліотеки, де студентська молодь має можливість готуватись до лекцій, практичних занять, заліків та іспитів, використовуючи Wi-fi і науковий контент українських і зарубіжних книгозбірень. Одинадцятикласники дізнались про організацію і проведення міжнародних наукових конференцій, творчих зустрічей, воркшопів, презентацій, майстер-класів та виставок, що відбуваються у бібліотеці з метою набуття ґрунтовних і додаткових знань студентів.

uklidosv-01

Один з напрямів роботи книгозбірні є проектна діяльність. «12+ книг року» – проект створений для популяризації та ознайомлення читачів із новими спеціалізованими посібниками, підручниками, публікаціями науково-педагогічного колективу Університету культури.

uklidosv-01

Упродовж Дня відкритих дверей молодь мала можливість оглянути усі навчально-практичні аудиторії і творчі лабораторії кожного факультету, по-справжньому зануритись у студентське життя та відчути неймовірно творчу атмосферу вишу. Абітурієнти побували на Факультеті дизайну і реклами; Факультеті журналістики і міжнародних відносин; Факультеті музичного мистецтва; Факультеті режисури і шоу-бізнесу; Факультеті економіки, права та інформаційних технологій; Факультеті хореографічного мистецтва; Факультеті культурології; Факультеті музичного мистецтва.

uklidosv-07

uklidosv-07

Під час спілкування із викладачами Університету культури – професорами, успішними практиками та зірковими особистостями школярі отримали відповіді на актуальні для них запитання: які документи слід подавати до Приймальної комісії, які форми навчання передбачені в університеті, за якими напрямами здійснюється підготовка, де студенти проходять практику, а також, які дисципліни вивчатимуть майбутні фахівці, і головне – де зможуть реалізувати себе після закінчення вищого навчального закладу.

uklidosv-07

uklidosv-07

«Найбільше мене зацікавив Факультет культурології. По-перше, мені до вподоби робота музеєзнавців і археологів. Гадаю, що це цікаво й досить пізнавально. А по-друге, сам Михайло Поплавський навчався на цьому факультеті! Можливо і я в майбутньому стану ректором богемного вишу!» – з гордістю підкреслив Микита Білоусов.

uklidosv-01

«Мені імпонує велика різноманітність спеціальностей в Університеті культури, але я обрав економічний напрям. Буду вступати на Факультету економіки, права та інформаційних технологій. У майбутньому я мрію створити власний бізнес і відкрити магазин стильного одягу», – поділився думкою одинадцятикласник Сергій Проява.

uklidosv-01

«Я люблю досліджувати цікаві теми, збирати факти і бути завжди в епіцентрі подій, тому я б хотіла стати професійним журналістом. Я вже ознайомилась із програмою творчого заліку і скоро буду його складати. Університет культури – це моя велика мрія!» – зауважила Вікторія Третьяк.

uklidosv-01

«Із професією хореографа я визначилась ще у 7 років. Я вивчала різні танцювальні стилі і напрями – від класичного до сучасного! Але тих навичок для мене виявилось недостатньо. Тому уже влітку я буду подавати документи на Факультет хореографічного мистецтва, щоб здійснити свою мрію – виступати на великій сцені країни і закордону», – розповіла Наталія Атрощенко.

uklidosv-01

Корисною для абітурієнтів стала інформація щодо підготовчих курсів в Університеті культури. Підготовка до ЗНО і творчого конкурсу здійснюється під час тренінгів від професіоналів-практиків, які мають ефективні та перевірені методики, індивідуальний підхід і стратегію, а також впроваджують систему комплексної психологічної підготовки до тестування.

uklidosv-01

Кульмінацією насиченого Дня відкритих дверей стала інформативна зустріч з Михайлом Поплавським.

uklidosv-07

uklidosv-07

«Я радий вітати вас в Університеті культури і, без зайвої скромності, хочу сказати, що ви знаходитесь у найкрутішому виші країни.

Зі студентами працюють зіркові викладачі – справжні майстри своєї справи, які є не лише теоретиками, а й практиками. Саме Університет культури має 60% творчих спеціальностей і є лідером освіти в Україні.

Вибір професії – це початок шляху до успіху, а вища освіта – це гарантія вдалої кар’єри! Ми зацікавлені в емоційно-інтелектуальній молоді з творчо-прикладним характером, яка впевнено йде до своєї мети.

Працюйте на свій імідж і репутацію, які в майбутньому будуть працювати на вас!

Станьте зірковими студентами Університету культури!» – сказав Михайло Поплавський і акцентував увагу на сучасних тенденціях іміджмейкінгу, закликаючи бути активними у соцмережах і створювати свій унікальний образ, який би зацікавив майбутніх працедавців.

uklidosv-01

День відкритих дверей промайнув неймовірно швидко. За словами абітурієнтів, ще жоден столичний виш не зустрічав їх такою родинною теплотою та щирими усмішками.

Університет культури чекає на талановиту, амбітну і цілеспрямовану молодь у новому навчальному році!