Михайло Поплавський: «Успішні українці – успішна Україна!»

uspish03

У День відкритих дверей до Київського університету культури завітали абітурієнти з Ірпеня і Ржищева Київської області, Ніжина Чернігівської області, Канева Черкаської області, Грицева Хмельницької області та Оболонського, Шевченківського, Святошинського, Деснянського, Голосіївського, Дніпровського районів столиці.

uspish01

Вступники відвідали інноваційні аудиторії та лабораторії КУК. В яких представники професорсько-викладацького складу вишу розповіли абітурієнтам про престижні спеціальності університету, перспективи реалізації здобутих професійних навичок, участь студентської молоді у громадському, спортивному та культурному житті КУК.

Приємною новиною для майбутніх студентів стала можливість вступу до університету культури на 2 та 3 курси без складання ЗНО. Також неабияке зацікавлення у абітурієнтів викликала інформація щодо міжнародної співпраці з вищими навчальними закладами Європи, перспектива проходження студентської практики у закордонних компаніях та можливість отримання подвійного диплому: українського та європейського.

uspish01

Одинадцятикласниці Ольга та Оксана з міста Гриців Хмельницької області детально розпитували  у представників штабу «Абітурієнт-2017» про переваги навчання в європейському виші. Отримавши вичерпну інформацію, абітурієнти найбільше зацікавились рівнем практичної підготовки і перспективами працевлаштування.

uspish03

У майбутньому Ольга вирішила стати професійним журналістом і працювати в одному із провідних українських ЗМІ. А, щоб втілити мрію в життя, вона планує вступати на Кафедру журналістики і міжнародних відносин.

ТОП-подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським, який поділився з молоддю власною формулою успіху та надав цінні життєві поради.

«Від вибору майбутньої професії залежать кар’єра і соціальний статус. Визначтесь, чого ви прагнете, і впевнено рухайтесь до поставленої мети. Прораховуйте, моделюйте, прогнозуйте.

uspish37

Життя – це боротьба і в цьому його сенс. Боріться за своє місце під сонцем.

Бажаю вам максимально реалізувати свої творчі амбіції. Вірте в свої сили та працюйте на результат. Виховуйте в собі лідерів. Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський.

Гості щиро подякували Михайлу Поплавському за чудову можливість познайомитись зі студентським життям у найпопулярнішому виші країни і остаточно визначитись з вибором майбутньої професії та навчального закладу.