Михайло Поплавський: «Успішні українці – успішна Україна!»

uspish03

У День відкритих дверей до Київського університету культури завітали абітурієнти з Ірпеня і Ржищева Київської області, Ніжина Чернігівської області, Канева Черкаської області, Грицева Хмельницької області та Оболонського, Шевченківського, Святошинського, Деснянського, Голосіївського, Дніпровського районів столиці.

uspish01

uspish01

uspish01

Вступники відвідали інноваційні аудиторії та лабораторії КУК. В яких представники професорсько-викладацького складу вишу розповіли абітурієнтам про престижні спеціальності університету, перспективи реалізації здобутих професійних навичок, участь студентської молоді у громадському, спортивному та культурному житті КУК.

Приємною новиною для майбутніх студентів стала можливість вступу до університету культури на 2 та 3 курси без складання ЗНО. Також неабияке зацікавлення у абітурієнтів викликала інформація щодо міжнародної співпраці з вищими навчальними закладами Європи, перспектива проходження студентської практики у закордонних компаніях та можливість отримання подвійного диплому: українського та європейського.

uspish01

uspish01

uspish01

Одинадцятикласниці Ольга та Оксана з міста Гриців Хмельницької області детально розпитували  у представників штабу «Абітурієнт-2017» про переваги навчання в європейському виші. Отримавши вичерпну інформацію, абітурієнти найбільше зацікавились рівнем практичної підготовки і перспективами працевлаштування.

uspish03

У майбутньому Ольга вирішила стати професійним журналістом і працювати в одному із провідних українських ЗМІ. А, щоб втілити мрію в життя, вона планує вступати на Кафедру журналістики і міжнародних відносин.

ТОП-подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським, який поділився з молоддю власною формулою успіху та надав цінні життєві поради.

«Від вибору майбутньої професії залежать кар’єра і соціальний статус. Визначтесь, чого ви прагнете, і впевнено рухайтесь до поставленої мети. Прораховуйте, моделюйте, прогнозуйте.

uspish37

uspish37

Життя – це боротьба і в цьому його сенс. Боріться за своє місце під сонцем.

Бажаю вам максимально реалізувати свої творчі амбіції. Вірте в свої сили та працюйте на результат. Виховуйте в собі лідерів. Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський.

Гості щиро подякували Михайлу Поплавському за чудову можливість познайомитись зі студентським життям у найпопулярнішому виші країни і остаточно визначитись з вибором майбутньої професії та навчального закладу.

uspish03