Михайло Поплавський: «Успіх починається з правильного вибору професії»

usppoc01

У Київському університеті культури завжди панує атмосфера творчості, свята і хороших вражень, тому ми любимо понеділки, не менше, ніж неділі.

Вихідні у нас були дуже продуктивними й пізнавальними, адже в суботу в університеті культури був ажіотаж та справжня навала абітурієнтів з усієї України. Щосуботи з 10:00 до 18:00 абітурієнти зможуть пройти консультацію, відвідати різноманітні майстер-класи і практичні заняття, які допоможуть підготуватися до вступу на омріяну спеціальність в Київський університет культури.

usppoc02

usppoc03

Окрім таких хороших новин, у нас продовжуються Дні відкритих дверей, а протягом останніх двох днів до богемного університету завітали випускники загальноосвітніх шкіл Фастівського, Кагарлицького, Києво-Святошинського, Іванківського, Броварського районів Київської області, а також міст Тетіїв, Фастів, Іванків, Березань і Бровари.

usppoc04

Цьогоріч в стінах КУК побувала не одна тисяча майбутніх першокурсників, тому в нас уже склалася традиція щодо того як ми зустрічаємо гостей: у холі університету вступники зустрічаються з представниками профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017», які згодом і проводять для школярів незабутню мандрівку вишем. Студенти-екскурсоводи на власному прикладі розповідають про насичене спортивне і культурне життя університетської молоді, переваги активної участі у студентському самоврядуванні, зустрічі з відомими політиками, дипломатами, діячами мистецтв та культури, політтехнологами, корифеями сфери піар і журналістики, а також майстер-класи від зіркових акторів театру і кіно, хореографів, співаків, теле- та радіоведучих, дизайнерів, стилістів, рестораторів.

usppoc05

Під час обідньої перерви наші гості охоче діляться враженнями. Ось, наприклад, одинадцятикласниця Мирослава зі Шпитьківської загальноосвітньої школи більше за все в університеті культури вподобала сучасний дизайн та високотехнологічне обладнання аудиторій і відзначила: «КУК – це університет, який допомагає розвиватися та досягати великих успіхів у професійній сфері. Своє життя я хочу пов’язати з ресторанною справою, саме тому модерне технічне оснащення навчальних лабораторій для знайомства з усіма процесами сервісу мене приємно вразило. До того ж аудиторії вдало відтворюють інтер’єр ресторану, що сприяє цілковитому зануренню в робочу атмосферу».

usppoc06

А майбутня журналістка Аліна, яка навчається в Березанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 розповіла: «КУК – це виш, де можна здобути великий багаж знань, реалізувати себе за покликанням і провести найкращі студентські роки».

usppoc07

Також під час екскурсії вступники дізнаються про отримання подвійного диплому: українського та європейського, що припадає до душі кожному майбутньому перспективному студенту. Університет культури співпрацює з багатьма ВНЗ Європи, випускники якого можуть гідно конкурувати на міжнародному ринку праці.

usppoc08

Приємним бонусом для абітурієнтів є те, що вони мають можливість зустрітися з Михайлом Михайловичем Поплавським, який з радістю відповідає на запитання, розповідає цікаві історії й ділиться власним досвідом:

КУК є найпопулярнішим вишем серед молоді. Навчаючись тут, ви зможете здобути якісну європейську освіту та зробити успішну кар’єру в майбутньому.

Найважливіше рішення у житті людини – це вибір професії. Від цього залежить ваша самореалізація як особистості. Я бажаю, щоб ви обрали улюблену спеціальність і досягли у ній професійних висот. Пам’ятайте, успішними можуть бути лише амбітні, активні й наполегливі.

Не втрачайте свій шанс та реалізовуйте власні амбіції на всі 100%. Ваша доля у ваших руках».

usppoc09

usppoc10

Ми чекаємо на вас, щоб поділитися секретами успішного вступу і допомогти підготуватися до творчих випробувань. До  того ж, всі хто бував у Київському університеті культури знають, що нові знайомства і цікаво проведений час – це точно про цей ВНЗ.

Якнайшвидше знайдіть контактні телефони на сайті університету, з’ясуєте всі деталі, а завтра-післязавтра вже самі будете ділитися враженнями про цей виш.

До зустрічі!