Михайло Поплавський: «В університеті культури – якісна освіта і європейський сервіс»

yakisos01

До Університету культури на День відкритих дверей завітали абітурієнти з Шевченківського району м. Києва.

Представники профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017» провели гостям екскурсію структурними підрозділами вишу –кафедрами, навчально-науковими і фаховими лабораторіями, обладнаними новітнім високотехнологічним оснащенням, та розповіли про захопливе студентське життя молоді у навчальному закладі.

yakisos01

Презентували зацікавленій молоді і Українсько-польський центр культури і мови, де студенти університету культури вивчають іноземні мови. Декани, завідувачі кафедр і викладачі ознайомили гостей із широким спектром різноманітних напрямів підготовки майбутніх фахівців, умовами вступу на 2017-2018 навчальний рік й особливостями проходження вступниками творчих конкурсів. До речі, випускники з дипломами «Молодшого спеціаліста» можуть вступати на 2-й або 3-й курс без складання ЗНО.

Особливу увагу гостей звернули на те, що у столичному виші кожен студент має унікальну можливість навчатися за освітньою програмою «Подвійний диплом» та отримати одразу 2 дипломи – український і європейський.

yakisos01

Абітурієтам також сподобалося те, що в університеті постійно відбуваються івенти, святкові концерти, розважальні заходи та цікаві майстер-класи від зірок українського шоу-бізнесу, відомих телеведучих, акторів, дипломатів, піарників, спеціалістів туристичної сфери, готельєрів і рестораторів, музикантів, перукарів, хореографів та дизайнерів.

yakisos04

yakisos04

yakisos04

Найбільш очікуваною подією Дня відкритих дверей для молоді стала зустріч із Михайлом Поплавським.

yakisos01

«Без зайвої скромності хочу сказати, що ви завітали до найкращого університету країни.

У КУК зосереджено близько 60 % творчих  спеціальностей. Я особисто гарантую вам якісну професійну підготовку, європейський сервіс, креативну атмосферу і незабутні студентські роки.

Думайте про перспективу. Атакуйте життя, майте мету та впевнено йдіть до перемоги. Ваша доля у ваших руках. Я бажаю вам щастя, добра, любові!», – сказав Михайло Поплавський.

Візит абітурієнтів пройшов якнайкраще та приніс безліч позитивних емоцій для майбутніх студентів. Більшість із них уже остаточно вирішили навчатися в університеті культури, оскільки КУК – це перспективний, престижний виш, який просто не може не сподобатись.