Михайло Поплавський: «В університеті культури – якісна освіта і європейський сервіс»

yakisos01

До Університету культури на День відкритих дверей завітали абітурієнти з Шевченківського району м. Києва.

Представники профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017» провели гостям екскурсію структурними підрозділами вишу –кафедрами, навчально-науковими і фаховими лабораторіями, обладнаними новітнім високотехнологічним оснащенням, та розповіли про захопливе студентське життя молоді у навчальному закладі.

yakisos01

Презентували зацікавленій молоді і Українсько-польський центр культури і мови, де студенти університету культури вивчають іноземні мови. Декани, завідувачі кафедр і викладачі ознайомили гостей із широким спектром різноманітних напрямів підготовки майбутніх фахівців, умовами вступу на 2017-2018 навчальний рік й особливостями проходження вступниками творчих конкурсів. До речі, випускники з дипломами «Молодшого спеціаліста» можуть вступати на 2-й або 3-й курс без складання ЗНО.

Особливу увагу гостей звернули на те, що у столичному виші кожен студент має унікальну можливість навчатися за освітньою програмою «Подвійний диплом» та отримати одразу 2 дипломи – український і європейський.

yakisos01

Абітурієтам також сподобалося те, що в університеті постійно відбуваються івенти, святкові концерти, розважальні заходи та цікаві майстер-класи від зірок українського шоу-бізнесу, відомих телеведучих, акторів, дипломатів, піарників, спеціалістів туристичної сфери, готельєрів і рестораторів, музикантів, перукарів, хореографів та дизайнерів.

yakisos04

Найбільш очікуваною подією Дня відкритих дверей для молоді стала зустріч із Михайлом Поплавським.

yakisos01

«Без зайвої скромності хочу сказати, що ви завітали до найкращого університету країни.

У КУК зосереджено близько 60 % творчих  спеціальностей. Я особисто гарантую вам якісну професійну підготовку, європейський сервіс, креативну атмосферу і незабутні студентські роки.

Думайте про перспективу. Атакуйте життя, майте мету та впевнено йдіть до перемоги. Ваша доля у ваших руках. Я бажаю вам щастя, добра, любові!», – сказав Михайло Поплавський.

Візит абітурієнтів пройшов якнайкраще та приніс безліч позитивних емоцій для майбутніх студентів. Більшість із них уже остаточно вирішили навчатися в університеті культури, оскільки КУК – це перспективний, престижний виш, який просто не може не сподобатись.