Михайло Поплавський: «Ваша історія успіху починається сьогодні»

vashaist80

Київський університету культури зустрів абітурієнтів з Хмельницької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Сумської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської та Київської областей.

Молодь завітала до нас щоб дізнатися про рівень практичної підготовки студентів, можливості працевлаштування після закінчення навчання і в особистій бесіді дізнатись як проводять вільний час наші студенти.

vashaist01

Абітурієнти побачили начально-практичні лабораторії на різних факультетах, поспілкувалися із відомими й талановитими викладачами нашого ВНЗ, а в нас тільки такі й викладають та отримали відповіді на всі запитання. Тому й переконалися, що в Київському університеті культури можна здобути якісну освіту, та ще й отримати диплом європейського зразка.

Після чудової і захопливої екскурсії наші гості охоче ділилися враженнями.

vashaist01

Вже за традицією найочікованішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч з Михайлом Поплавським, який сказав напутні слова для молодого покоління:

«Ви обираєте не виш, а улюблену професію. Ваша історія успіху починається сьогодні. Стартувати необхідно вже зараз. Київський університет культури – ваша перша сходинка до успіху.

Я свого часу пройшов довгий шлях, поки «знайшов себе». Без поразок немає перемог. Життя любить наполегливих.

Будьте активними, розвивайте себе як особистість, вивчайте іноземні мови та живіть на позитиві».

vashaist01

В рамках Дня відкритих дверей для абітурієнтів, що обрали в університеті культури напрями навчання «Дизайн», «Хореографія», «Журналістика» та «Кіно-теле мистецтво» відбулися пробні творчі конкурси й індивідуальні консультації від викладачів щодо умов та вимог до вступу.

Ось, наприклад, майбутні дизайнери мали змогу проявити свої таланти, виконавши стилізацію заданого об’єкта, тобто створити об’ємні просторові композиції з геометричних тіл і кольорові композиції з відтворенням протилежних емоцій на основі геометричних фігур.

Під час майстер-класу від викладачів Кафедри мистецтва кожен учасник був оцінений, а його робота проаналізована. Після того як члени комісії надали практичні рекомендації, молодь отримала сертифікати про проходження пробного творчого конкурсу.

На Кафедрі хореографічного мистецтва відбулися майстер-класи від провідних балетмейстерів університету, а також абітурієнти продемонстрували власні хореографічні постановки.

vashaist01

На Кафедрі журналістики і міжнародних відносин КУК учасникам запропонували створити розширену замітку та публічну промову кандидата на пост президента школи.  Після написання творчого завдання на майбутніх PR-менеджерів, рекламістів і журналістів чекав захопливий майстер-клас з розробки власного веб-сайту та наповнення його контентом.

vashaist01

Ті, хто обрали напрям «Кіно-теле мистецтво» на Дні відкритих дверей зустрілися із майбутніми керівниками курсів та пройшли прослуховування. Від фахівців вступники отримали корисні поради щодо вибору програми.

vashaist01

Всеукраїнський день відкритих дверей у КУК виявився досить насиченим на цікаві події, незабутні враження та позитивні емоції. Тож чекаємо на вступників у новому навчальному році.