Михайло Поплавський: «Ваша історія успіху починається сьогодні»

vashaist80

Київський університету культури зустрів абітурієнтів з Хмельницької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Сумської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської та Київської областей.

Молодь завітала до нас щоб дізнатися про рівень практичної підготовки студентів, можливості працевлаштування після закінчення навчання і в особистій бесіді дізнатись як проводять вільний час наші студенти.

vashaist01

vashaist01

vashaist01

Абітурієнти побачили начально-практичні лабораторії на різних факультетах, поспілкувалися із відомими й талановитими викладачами нашого ВНЗ, а в нас тільки такі й викладають та отримали відповіді на всі запитання. Тому й переконалися, що в Київському університеті культури можна здобути якісну освіту, та ще й отримати диплом європейського зразка.

Після чудової і захопливої екскурсії наші гості охоче ділилися враженнями.

vashaist01

vashaist01

vashaist01

Вже за традицією найочікованішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч з Михайлом Поплавським, який сказав напутні слова для молодого покоління:

«Ви обираєте не виш, а улюблену професію. Ваша історія успіху починається сьогодні. Стартувати необхідно вже зараз. Київський університет культури – ваша перша сходинка до успіху.

Я свого часу пройшов довгий шлях, поки «знайшов себе». Без поразок немає перемог. Життя любить наполегливих.

Будьте активними, розвивайте себе як особистість, вивчайте іноземні мови та живіть на позитиві».

vashaist01

vashaist01

vashaist01

В рамках Дня відкритих дверей для абітурієнтів, що обрали в університеті культури напрями навчання «Дизайн», «Хореографія», «Журналістика» та «Кіно-теле мистецтво» відбулися пробні творчі конкурси й індивідуальні консультації від викладачів щодо умов та вимог до вступу.

Ось, наприклад, майбутні дизайнери мали змогу проявити свої таланти, виконавши стилізацію заданого об’єкта, тобто створити об’ємні просторові композиції з геометричних тіл і кольорові композиції з відтворенням протилежних емоцій на основі геометричних фігур.

Під час майстер-класу від викладачів Кафедри мистецтва кожен учасник був оцінений, а його робота проаналізована. Після того як члени комісії надали практичні рекомендації, молодь отримала сертифікати про проходження пробного творчого конкурсу.

На Кафедрі хореографічного мистецтва відбулися майстер-класи від провідних балетмейстерів університету, а також абітурієнти продемонстрували власні хореографічні постановки.

vashaist01

vashaist01

vashaist01

vashaist01

На Кафедрі журналістики і міжнародних відносин КУК учасникам запропонували створити розширену замітку та публічну промову кандидата на пост президента школи.  Після написання творчого завдання на майбутніх PR-менеджерів, рекламістів і журналістів чекав захопливий майстер-клас з розробки власного веб-сайту та наповнення його контентом.

vashaist01

vashaist01

Ті, хто обрали напрям «Кіно-теле мистецтво» на Дні відкритих дверей зустрілися із майбутніми керівниками курсів та пройшли прослуховування. Від фахівців вступники отримали корисні поради щодо вибору програми.

vashaist01

vashaist01

Всеукраїнський день відкритих дверей у КУК виявився досить насиченим на цікаві події, незабутні враження та позитивні емоції. Тож чекаємо на вступників у новому навчальному році.