Михайло Поплавський: «Використайте свій шанс стати успішними!»

vykoryst-01

Університет культури гостинно відчинив двері для абітурієнтів з Ірпеня, Малина, Києва та Сум. Після реєстрації молодь вирушила на екскурсію кулуарами вишу.

vykoryst-01

На початку вступники відвідали одну з найпотужніших кафедр університету – зв’язків з громадськістю і журналістики Факультету журналістики і міжнародних відносин. Її створення у 1996 році ініціював доктор наук, професор, а нині завідувач кафедри – Михайло Поплавський.

У підготовці спеціалістів кафедра втілює стратегію професійно-практичного розвитку – майстер-класи, тренінги та воркшопи відомих журналістів найрейтинговіших телеканалів, теле- і радіоведучих, політтехнологів, власників медіагруп, PR- і рекламних агенцій. Окрім того, кафедра є організатором цікавих заходів: «Журналістика Today», «Видавничий NON STOP», медіафестивалів «Молоді та креативні» і «Сolorful PR».

vykoryst-01

Студенти мають змогу фахово зростати, здобуваючи необхідний досвід і під час виробничої практики. Варто відзначити телеканали «СТБ», «Прямий», «24 канал», «Еспресо», «ТЕТ», «1+1», інформаційне агентство «УКРІНФОРМ», ТОВ «Піраміда груп», Спілка рекламістів України, компанії PublicityCreating та Starget, MoreThanCreativeAgency, агенція «Пі-Ар-Дім» і «Следопыт», де студенти з другого курсу набувають професійних вмінь і навичок.

vykoryst-01

До речі, абітурієнти 2018 року вже сьогодні мають можливість ознайомитись із програмою обов′язкового творчого заліку зі спеціальності 061 «Журналістика» на головному сайті вишу, у розділі «Абітурієнту». Творчий залік для вступників за спеціалізаціями: «Журналістика», «Зв’язки з громадськістю» проходитиме у формі написання самостійного журналістського матеріалу в аудиторії, що передбачає визначення рівня творчих здібностей вступника для участі у конкурсному відборі. Позитивно складений залік є допуском для подачі документів при вступі до КНУКіМ.

vykoryst-01

Ознайомившись з перевагами навчання на Кафедрі PR і журналістики, абітурієнти побували в мультимедійних аудиторіях та інноваційних лабораторіях факультетів журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; дизайну і реклами; музичного мистецтва; економіки, права та інформаційних технологій; хореографічного мистецтва; культурології. Також вступники відвідали знімальні павільйони, фотостудії та студії звукозапису Факультету кіно і телебачення й Факультету режисури і шоу-бізнесу.

vykoryst-01

Особливу увагу майбутніх студентів привернула інформація про умови вступу на 2-ий або 3-ій курс. Молоді фахівці, що вже мають освітній рівень «Молодший спеціаліст», можуть вступати без складання ЗНО на 2-ий курс, якщо змінюють професійний напрямок, та на 3-ій курс університету, якщо продовжують навчання за фахом.

Презентували зацікавленій молоді і Українсько-польський центр, де студенти Університету культури вивчають іноземні мови. До того ж, кожен студент має унікальну можливість навчатися за освітньою програмою «Подвійний диплом» та отримати одразу 2 дипломи – український і європейський.

vykoryst-07

vykoryst-07

Кульмінацією Дня відкритих дверей стала мотиваційна зустріч з Михайлом Поплавським, який надав абітурієнтам батьківські поради та поділився власним життєвим досвідом.

vykoryst-07

vykoryst-07

«Університет культури – це виш, у якому ви зможете обрати улюблену професію та реалізувати свої здорові творчі амбіції. Зараз ви знаходитесь на роздоріжжі важливого вибору. Послухайте поради усіх, але зробіть так, як вам підказує ваш внутрішній голос. Якщо ви харизматичні, амбітні і талановиті, то обов’язково втілите всі свої мрії в життя.

У вас має бути український гонор, українські амбіції та чітка ціль. Будьте винахідливими, активними та в міру агресивними. Улюблена професія – шлях до успіху!

Використайте свій шанс! Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський.

vykoryst-01

За словами абітурієнтів, День відкритих дверей – це крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежить професійне майбутнє.

А ти вже завітав до богемного вишу на День відкритих дверей? КНУКіМ чекає саме на тебе!

vykoryst-01