Михайло Поплавський: «Виховуйте в собі лідерів»

vihvso01

Цієї суботи в Університеті культури відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів з Харкова, Мелітополя, Кременчука та Чернігова.

Пройшовши реєстрацію у штабі «Абітурієнт-2017», молодь вирушила на екскурсію вишем, відвідавши всі структурні підрозділи університету –кафедри, творчі майстерні, спеціалізовані аудиторії та Наукову бібліотеку КНУКіМ.

vihvso02

Викладають у КУК педагоги з багаторічним досвідом – справжні професіонали своєї справи, видатні актори кіно і театру, хореографи, відомі співаки, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, корифеї сфери піару і журналістики. Студенти, у свою чергу, здобувають освіту за новітніми європейськими програмами, мають потужну матеріально-технічну базу для навчання та найсучасніші фахові лабораторії і павільйони.

Поспілкувавшись із професорсько-викладацьким складом університету, вступники отримали вичерпні відповіді на актуальні для них питання – які документи слід подавати до приймальної комісії, які форми навчання передбачені, чи є гуртожитки та які умови проживання в них, що вивчатимуть майбутні фахівці і де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу.

vihvso06

Також молодь дізналась про можливість вступу з дипломом «Молодшого спеціаліста» одразу на 2-й або 3-й курс навчання без складання ЗНО на будь-яку спеціальність.

Завітавши до «Українсько-польського центру культури і мови», абітурієнтів зацікавили міжнародні освітні програми, за якими навчаються студенти університету культури. Особливо привернула увагу програма «Подвійний диплом», що надає можливість кожному одержати 2 дипломи – український та європейський.

vihvso06

Найочікуванішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч з Михайлом Поплавським.

vihvso01

«Університет культури є національним по формі, змісту, а головне по духу. Ми постійно розвиваємось, йдемо вперед і з кожним роком пропонуємо своїм студентам все більше нових можливостей. В університеті створена особлива креативна атмосфера, до студентів ставляться з великою повагою та любов’ю.

Життя – це боротьба і в цьому його сенс. Боріться за своє місце під сонцем. Ваш успіх залежить тільки від вас.

vihvso57

Бажаю вам максимально реалізувати свої здорові творчі амбіції. Вірте в свої сили, працюйте на результат та виховуйте в собі лідерів. Я хочу, щоб ви були успішними! Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський.

Своїми думками щодо вибору майбутнього фаху поділились абітурієнтки з Харкова. «В університеті культури така затишна атмосфера, що одразу хочеться лишитись, студентам дуже пощастило тут навчатись. До того ж, можна обрати престижну спеціальність. Я вже визначилась і хочу стати професійним піар-менеджером», – розповідає Анастасія. А її подруга Єлизавета віддала перевагу акторству і планує вступати на Факультет режисури і шоу-бізнесу – Кафедру режисури та акторського мистецтва: «Театр – це моє покликання. Я ще змалечку любила ходити на всі вистави наших міських театрів, де грали видатні актори. Часто влаштовувала спектаклі вдома, перевтілюючись в улюблених героїв книжок. Грала в імпровізованих шкільних виставах. Але тепер мрію професійно опановувати акторську майстерність у КУК».

vihvso57