Михайло Поплавський вручив переможниці #Селфімарафону Apple iPhone 7!

iph01

Конкурс, який манив робити селфі декілька разів на день, шукати викладачів, абітурієнтів чи Михайла Михайловича для спільного фото.

Конкурс, результат якого заставив понервувати лідерів цих перегонів. Конкурс, який не залишив нікого байдужим. Конкурс, що зблизив усіх.

iph01

Щодня ми робимо світлини з улюбленими викладачами чи творчими абітурієнтами. Цей ланцюжок, в який можна скласти всі фото, завжди буде приємним спогадом для кожного. Вам запам’ятаються щирі усмішки, жарти й веселі розмови, які були бекграундом кожної світлини.

4246 учасників, 247 487 реагувань на записи, в середньому 136 нових фото щодня. І кожен студент, викладач й абітурієнт, котрий взяв участь у цій боротьбі мав рівні шанси на перемогу.  Кожен прагнув отримати якнайбільше лайків і репостів. Масштаб, який ніхто не міг передбачити. Чому тут дивуватися – університет культури може ще й грандіозніше. Це ж в нашому виші проходять найгучніші вечірки, до нас приходять найцікавіші гості й наші студенти творять майбутнє України!

Лідери селфімарафону отримали не сотні, а тисячі лайків та репостів під своїми записами.

Давайте тільки пригадаємо прості умови участі:

1. Це повинно бути саме селфі.
  2. Селфі ж то не просте, а з абітурієнтом, викладачем, ректором, президентом чи іншими студентами.
  3. Мав стояти хештег #селфімарафон, #університеткультури, #артпростір, щоб журі могли вас знайти.

Варто зауважити, що члени комісії намагалися визначити переможця, в якого найбільша кількість реальних лайків. Погодьтеся людина, на яку підписано близько одна тисґяча людей не може отримати чесно 10тисяч лайків, тим паче на інших (іноді значно кращих) фото 500 вподобань – це максимум.

В кожного були рівні шанси, проте велику роль тут відіграла саме активність в соціальних мережах до селфімарафону.

Напевно тому переможницею стала відома блогер-екстрималка – Олександра Києвська! Вона не тільки розмістила фото, але й написала свої емоції про університет. Її пост сподобався підписникам, бо він має сенс, та ще й правил всіх дотрималася.

iph01

Генеральний спонсор конкурсу – Михайло Михайлович Поплавський, вручив супер – подарунок Apple iPhone 7 та пам’ятний диплом переможцю і звернувся до усіх присутніх:

«Будьте життєрадісними, вчіться спілкуватися зі світом. Атакуйте життя і йдіть крізь терни до зірок!

Зараз у час інтернету так легко представити себе. Для цього треба бути всього лиш користувачем соц. мереж. Тепер роботодавці не дивляться резюме, а переглядають особисті сторінки у Facebook чи Instagram. Памятайте про це.

Я також активно веду свої профілі у всіх соціальних мережах, де спілкуюся із викладачами, студентами та абітурієнтами.

Майбутнє за інтернетом, тому будьте активними, достойними та креативними в соціальних мережах!  Рухайтесь вперед, не зупиняйтесь на досягнутому. Майте мету, внутрішній стержень і волю до перемоги. Життя любить наполегливих! Щастя, миру, добра вам і щоб в душі та серці завжди була весна».

iph01

Вітаємо нашу студентку, яку підтримали її прихильники й допомогли здобути перемогу.

iph01

А ось і воно – переможне селфі в Instagram:

iph01

Давайте ж переглянемо селфі головних претендентів, які боролися за перемогу:

Анастасія Федорченко

Elvira Kirilenko