Михайло Поплавський: «Я бачу перед собою талановиту молодь, майбутнє України»

yabach01

На День відкритих дверей до університету культури завітала амбітна молодь із Житомирської області.

Екскурсія вишем розпочалась з реєстрації на штабі «Абітурієнт-2017», після чого вступники відвідали Кафедру журналістики і міжнародних відносин, Кафедру готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Кафедру кіно і телебачення, Кафедру дизайну і реклами, Кафедру режисури і шоу-бізнесу, Кафедру економіки, права та інформаційних технологій, Кафедру хореографічного мистецтва, Кафедру культурології, Кафедру музичного мистецтва.

yabach03

Окрім змістовного і плідного навчання, студенти вишу мають насичене дозвілля. В університеті культури постійно відбуваються івенти, святкові концерти, розважальні заходи та цікаві майстер-класи від зірок українського шоу-бізнесу, відомих телеведучих, акторів, дипломатів, піарників, спеціалістів туристичної сфери, готельєрів і рестораторів, музикантів, перукарів, хореографів та дизайнерів.

Головною подією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів з Михайлом Поплавським.

yabach01

«У КНУКіМ злагоджена корпоративна культура – демократичне, родинне спілкування студентів і викладачів. Тут ви станете професіоналами своєї справи, реалізуєте свої творчі амбіції на 100% та зможете гідно представляти Україну на міжнародному рівні.

Якщо у вас є характер, воля до перемоги, внутрішній стержень ви приречені бути щасливими. Не бійтесь ставити високі цілі. Ваша історія успіху починається сьогодні.

yabach03

Я бачу перед собою талановиту молодь, майбутнє України! Бажаю вам миру, добра, любові, щоб в душі і серці завжди була весна!» – сказав Михайло Поплавський.

До речі, випускники з дипломами «Молодшого спеціаліста» можуть вступати до університету культури одразу на 2-й або 3-й курс без складання ЗНО.

Поділившись враженнями, абітурієнти розповіли, що побувавши у настільки крутому університеті тепер вони мріють тут навчатися. Їх надзвичайно захопила неповторна атмосфера вишу, привітні студенти, професійний професорсько-викладацький склад та гостинний прийом. Кожен зміг обрати собі перспективну спеціальність до душі, аби в майбутньому здобути найкращу освіту у КУК.