Михайло Поплавський: «Я вірю, що ви станете успішними»

yaviru03

День відкритих дверей в університеті культури – чудова можливість для української молоді зробити перший крок до вибору професії та успішного майбутнього.

Сьогодні столичний навчальний заклад гостинно зустрічав вступників з Кропивницького, Конотопа, Запоріжжя, Миколаєва і Дніпра.

Представники студентського парламенту і профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017» ознайомили вступників із навчальним закладом, презентували їм інноваційні навчальні аудиторії і лабораторії, де опановують обраний фах студенти, мультимедійне обладнання і розповіли про цікаве та насичене життя в університеті. Приємною новиною для візитерів стало те, що у виші постійно відбуваються івенти, святкові концерти, розважальні заходи та цікаві майстер-класи від зірок українського шоу-бізнесу, відомих телеведучих, акторів, дипломатів, журналістів, піарників, фахівців туристичної сфери, готельєрів і рестораторів, музикантів, стилістів, перукарів, хореографів та дизайнерів.

yaviru01

Студентці Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу Анастасії неймовірно сподобалася дружня і творча атмосфера, яка панує в навчальному закладі. Також її приємно вразила тепла зустріч. «Переступивши поріг головного корпусу університету я відчула себе частиною студентської родини», – відзначила гостя.

yaviru03

А ось двоє друзів із Миколаєва Тимофій та Ігор мріють здобути професію дизайнера, тому вже зараз готуються до складання ЗНО і творчого конкурсу, щоб цього року вступити до найбогемнішого університету країни.

yaviru03

Про різноманітні престижні спеціальності, напрями підготовки та умови вступу молодь дізналася від деканів, завідувачів кафедр і викладачів. Зокрема абітурієнтам представили презентації та відеоролики про навчання у виші, студентську практику і перспективи подальшого працевлаштування.

Велику увагу гостей звернули на те, що столичний виш веде активну співпрацю із провідними закордонними університетами, а тому кожен студент має унікальну можливість навчатися за міжнародною освітньою програмою «Подвійний диплом» та одержати одразу два дипломи – український і європейський.

yaviru01

На особистій зустрічі із Михайлом Поплавським абітурієнти отримали чимало корисних батьківських порад.

«Як би важко не було, не зупиняйтеся. Рухайтеся вперед крізь терни до зірок. Життя любить наполегливих.

Ви можете досягти більшого, ніж ви думаєте. Але для цього потрібно багато працювати, мати мету, бути активними і кмітливими. Я вірю, що ви станете успішними. А успішні українці – це успішна Україна!» – звернувся до молоді Михайло Поплавський.

yaviru29

Окремо Михайло Поплавський наголосив на особливих умовах вступу для молодших спеціалістів: «У нашому університеті ви можете обрати бажану спеціальність і вступити на 2-ий і 3-ій курси без складання ЗНО! Щоб зробити вдалу кар’єру, потрібно обов’язково здобути вищу освіту. В університеті культури головне – професійно-практична підготовка. Саме тому студенти проходять три місяці обов’язкової практики у провідних закордонних компаніях».

Абітурієнти захоплено слухали настанови Михайла Поплавського, ставили питання, а на згадку про насичений день робили пам’ятні фото в столичному виші.

Відвідавши День відкритих дверей, вступники переконалися: в університеті культури вони проведуть найкращі роки свого студентського життя, здобудуть якісну освіту та зможуть успішно реалізувати себе в обраній професії.