Михайло Поплавський : «Життя любить наполегливих!»

jitlub01

В Київському університеті культури тривають Дні відкритих дверей. Вже майже усі абітурієнти Київської області завітали до вишу майбутнього, де ознайомилися із правилами вступу, передовими технологіями й просто та цікаво провели час.

До речі, окрім Днів відкритих дверей, які у нас проходять щодня, щосуботи з 10:00 до 18:00 проводять консультації та пробні творчі конкурси.

jitlub02

Сьогодні ж до нас завітали абітурієнти з Білої Церкви, Борисполя, Кагарлика, Березані та Бородянського і Вишгородського районів Київської області.

jitlub03
jitlub04
jitlub05

Після смачного і ситного сніданку наші гості повні сил розпочали свій маршрут університетом культури. В приміщеннях кожного факультету одинадцятикласників завжди чекають викладачі та студенти, які діляться секретами успішного вступу, розповідають про специфіку навчання на кожній спеціальності й з радістю відповідають на запитання абітурієнтів.

jitlub06

Сьогодні вступників найбільше вразили творчі лабораторії і комп’ютерне оснащення університету. Майбутні першокурсники після того, як пройшли маршрут з радістю ділилися емоціями і враженнями від нашого ВНЗ.

jitlub07

«Чудова атмосфера, професійні викладачі, сучасні інноваційні лабораторії – все це невід’ємна частина мистецького вишу. Я з упевненістю можу сказати, що Київський університет культури – виш європейського рівня, який відкриває великі перспективи на майбутнє», – зазначив Дмитро з Білоцерківської гімназії № 2.

jitlub08

Діана, яка навчається у Березанському професійному аграрному ліцеї розповіла: «Я планувала подавати документи на вступ до кількох київських вузів, але побувавши в університеті культури, зрозуміла, що неодмінно хочу повернутися сюди ще раз, але вже студенткою. Адже сучасний підхід викладачів до навчального процесу допомагає самореалізуватися на всі 100%».

jitlub09

Проте найемоційнішим моментом для абітурієнтів стала зустріч з Михайлом Поплавським.

«Зараз у вас надзвичайно важливий етап у житті –  вибір майбутньої професії. Без якісної вищої освіти важко побудувати успішну кар’єру. Я раджу вступати саме до Києва. Столиця дає великі можливості для реалізації творчих амбіцій.

Доброзичлива атмосфера, привітні та усміхнені студенти, викладачі – професіонали своєї справи, сучасне інноваційне обладнання – все це є невід’ємними складовими і запорукою успіху КУК. Ми формуємо у студентів філософію лідерів, філософію переможців!

Я бачу за вами великі перспективи. Використовуйте свій потенціал та працюйте на результат. Життя любить наполегливих!», – сказав Михайло Михайлович.

jitlub10

jitlub11

jitlub12

Кожен випускник отримав відповіді на поставлені запитання щодо навчального процесу й професійних можливостей і, здається, це допомогло визначитися із майбутньою професією. Ну що ж чекаємо поповнення в студентській родині Київського університету культури.