Михайло Поплавський: «Життя любить наполегливих!»

mihpopjit-01

Абітурієнти зі столичних шкіл та освітніх закладів Борисполя, Фастова, Макарова, а також Макарівського району Київської області завітали на День відкритих дверей до Університету культури.

mihpopjit-02

У першу чергу вступники відвідали Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, де на власні очі побачили інноваційні фахові лабораторії та навчальні аудиторії. Як зазначили викладачі, метою факультету є виховання фахівців, котрі будуть конкурентоспроможними на ринку праці в реаліях сучасного життя. До того ж, студенти мають можливість проходити практику за кордоном, набуваючи професійного досвіду в готельних та ресторанних закладах Туреччини, Болгарії, Польщі та Кіпру.

mihpopjit-02

Далі молодь побувала на Факультеті журналістики і міжнародних відносин. До речі, на цьому факультеті навчають майбутніх піарників. За даною спеціальністю вперше в Україні почали готувати фахівців саме в Університеті культури. Викладачі ознайомили вступників з особливостями кожної із спеціальностей, а також запросили всіх бажаючих взяти участь у Медіафестивалі.

mihpopjit-02

Невимушена атмосфера спілкування абітурієнтів зі студентами і викладачами університету сприяла тому, аби допомогти молоді визначитися з майбутнім фахом та зробити правильний крок на шляху до успіху.

Також декани і завідувачі кафедр поінформували одинадцятикласників щодо престижних спеціальностей інших факультетів університету, а саме: культурології; музичного мистецтва; режисури і шоу-бізнесу; кіно і телебачення; дизайну і реклами; хореографічного мистецтва; економіки, права та інформаційних технологій.

Цікавою новиною для абітурієнтів стало те, що навчання у столичному виші гарантує якісну освіту європейського зразка. Зокрема популярністю користується освітня програма «Подвійний диплом», у рамках якої студенти мають змогу одночасно отримати український та європейський дипломи.

mihpopjit-02

Найочікуванішою подією для абітурієнтів стала зустріч із Михайлом Поплавським, який звернувся до молоді зі щирими батьківськими порадами: «Університет культури – найпопулярніший виш України. Творча атмосфера, якісна освіта, комфортні умови навчання. Потужний професорсько-викладацький склад спрямований на розкриття та розвиток творчого потенціалу кожного студента.

mihpopjit-06

mihpopjit-06

Ми готуємо студентів не до екзаменів, а до життя! З перших курсів навчання – практика на провідних підприємствах та у профільних організаціях. Після третього курсу з багатьма студентами підписують контракти на роботу.

Від вашого старту залежить ваше майбутнє. Рухайтесь вперед, не зупиняйтесь на досягнутому. Життя любить наполегливих!

Сьогодні з великою надією я дивлюся на вас, хочу, щоб ви – українці, були успішними і щасливими. За вами перспектива розвитку нашої країни. За вами її світле європейське майбутнє!»

mihpopjit-06

mihpopjit-06

Під час Дня відкритих дверей абітурієнти переконались в унікальності навчального закладу і впевнились: обираючи Університет культури – вони обирають успішне майбутнє.