Михайло Поплавський: «Живіть по максимуму і з оптимізмом»

jivpoma03

В університеті культури тривають дні відкритих дверей. Сьогодні до вишу приїхали абітурієнти з міст Білопілля, Житомир, Умань, Фастів, а також Шевченківського, Солом’янського, Голосіївського і Оболонського районів столиці.

jivpoma01

Під час загальної екскурсії вишем професорсько-викладацький склад університету зорієнтував молодь у розмаїтті творчих і бізнесових професій. Пересвідчившись у широкому виборі цікавих та перспективних спеціальностей, абітурієнти ставили питання щодо правил прийому, творчого конкурсу, умов навчання і студентських буднів.

Наші гості завжди мають можливість відчути дружню атмосферу Київського університету культури, познайомитися із викладачами, які є професіоналами у своїй галузі, відвідати творчі лабораторії, а ще поспілкуватися із студентами, які розкажуть про дозвілля і як продуктивно використати вільний час.

jivpoma01

Сьогодні вступників найбільше вразили творчі лабораторії і комп’ютерне оснащення університету. Дехто ж був здивований, що на нього чекає унікальний шанс отримати подвійний диплом українського та європейського зразка. Така можливість є козирем університету культури, адже дозволяє випускникам гідно конкурувати на міжнародному рівні.

До речі, випускники з дипломами «Молодшого спеціаліста» мають унікальну можливість вступити до університету культури на 2-й або 3-й курс навчання без складання ЗНО.

jivpoma08

Анастасія, яка навчається у Київському центрі професійно-технічної освіти, розповіла: «Дуже сподобався університет, але найбільше – Кафедра готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, де студентів навчають тонкощів індустрії гостинності, проводять різні майстер-класи з приготування кулінарних шедеврів, запрошують провідних шеф-кухарів країни та фахівців в галузі туризму. Я впевнена, що тут готують висококваліфікованих спеціалістів сфери послуг, тому свій вибір я роблю на користь КУК».

jivpoma03

Подруга Насті Алла також ділилась враженнями від незабутньої екскурсії вишем: «Чудова атмосфера, привітні студенти, висококваліфіковані викладачі, інноваційне обладнання, – все це неабияк вразило мене. Сьогоднішній візит до КУК став вирішальним у виборі майбутнього місця здобуття вищої освіти».

jivpoma03

Після VIP-прийому на абітурієнтів чекала ще одна приємна несподіванка – зустріч із Михайлом Поплавським, який подарував молоді неабиякий заряд позитиву та надав поради на майбутнє.

«У КУК виховують наполегливих, цілеспрямованих лідерів.

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати вам комфортні умови навчання, якісну освіту, професійно – практичну підготовку за кордоном та великі перспективи працевлаштування.

Тому всім, хто прагне самореалізуватись, я раджу вступати до Київського  університету культури.

Атакуйте життя, беріть відповідальність на себе, живіть по максимуму і з оптимізмом. Ви – майбутнє України!» – зауважив Михайло Поплавський.

Абітурієнти залишилися в захваті від побаченого. За їх словами, КУК – це найпрогресивніший університет країни, до студентської родини якого вони неодмінно приєднаються в новому навчальному році.