Михайло Поплавський:«Ваша місія – обрати улюблену професію»

vashamis-01

На День відкритих дверей до Університету культури завітали абітурієнти з Бориспільського та Тетіївського районів Київської області.

Зустріч із молоддю розпочалась з реєстрації у штабі «Абітурієнт 2017». Далі абітурієнти завітали до Факультету дизайну і реклами, де ознайомились з особливостями навчання за спеціальностями.

Продовжилась екскурсія вишем до справжньої скарбниці знань – Наукової бібліотеки, де відбуваються цікаві інформативні заходи: змістовні бесіди, міжнародні наукові конференції, круглі столи, творчі зустрічі, презентації.

Потому вступники завітали до Факультету кіно і телебачення. Викладачі розповіли про умови вступу та творчого конкурсу за обраним фахом, проходження виробничої практики на провідних телеканалах країни, участь студентів у фестивалях та конкурсах, ознайомили з майстер-класами від метрів української телеіндустрії.

vashamis-02

vashamis-02

Також молодь відвідала навчальні аудиторії та фахові інноваційні лабораторії Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультету журналістики і міжнародних відносин, Факультету режисури і шоу-бізнесу, Факультету економіки, права та інформаційних технологій, Факультету хореографічного мистецтва, Факультету культурології, Факультету музичного мистецтва.

vashamis-01

Під час спілкування із викладачами – професорами, лауреатами міжнародних та всеукраїнських конкурсів, володарями державних премій та нагород, молодь отримала відповіді на актуальні запитання: які форми навчання передбачені в університеті, за якими напрямами здійснюється підготовка, де студенти проходять практику, а також, які дисципліни вивчатимуть майбутні фахівці, і головне – де зможуть реалізувати себе після закінчення вишу.

vashamis-01

Найяскравішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським у «Зірковому клубі лідерів».

«Ваша велика місія полягає в тому, щоб вибрати улюблену професію у якій зможете реалізувати свої здорові творчі амбіції. Кожен із вас може більше, ніж ви думаєте про себе, ніж думають про вас ваші вчителі та навіть батьки. Запам’ятайте, проблем не існує, є задачі; а ваша головна задача – стати успішними.

vashamis-02

vashamis-02

Розпочніть свій зірковий шлях з Університетом культури.

Бажаю вам щастя, здоровя, мирного неба і щоб вас сприймали такими, якими ви є», – сказав Михайло Поплавський.

Абітурієнти захоплено слухали поради Михайла Поплавського, ставили запитання, а на згадку про насичений день робили

 селфі. Як відзначили випускники, День відкритих дверей в Університеті культури пройшов інформативно, корисно та цікаво! Абітурієнти обіцяли повернутися до богемного вишу вже зовсім скоро – під час вступної кампанії 2018 року.

vashamis-01