Міжнародна практика на гірськолижних курортах Болгарії

praknagirsk-01

Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу мають чудову нагоду застосувати теоретичні знання та отримати реальний практичний досвід роботи під час проходження міжнародної практики в чотирьох та пяти зіркових готелях популярних гірськолижних курортів  у БолгаріїПампорово і Банско.

Міжнародна практика дуже популярна серед сучасної молоді. Це відмінна можливість для студентів провести час на гірськолижних курортах, вивчити культуру Болгарії, подорожувати з мінімальними витратами, удосконалити знання іноземних мов (болгарської, англійської, німецької та інших), поєднати приємне з корисним: цікаву роботу з відпочинком, і отримати при цьому гарні практичні знання та навики.

praknagirsk-01

Під час практики студенти познайомилися з трьома відділами готелю: ресторан, reception (рецепція) та housekeeping (господарське забезпечення і обслуговування). На початку практики студентів розподілили між відділами, розробили для них індивідуальний графік і прикріпили за ними наставників, які навчали і контролювали їхню роботу.

praknagirsk-01

Усім студенткам було легко освоїтися на новому робочому місці завдяки підтримці дружнього колективу готелю.

praknagirsk-01

Проходження практики студенти підтверджується сертифікатом.

praknagirsk-01

Варто пам’ятати, що кар’єра починається саме зі стартових позицій. Головне – знати, чого хочеш, безперервно працювати над собою і наполегливо прагнути до досягнення заповітної мети.

praknagirsk-01

Університет культури, завдяки міжнародній практиці, надає реальні можливості студентам для професійної реалізації та хороший старт успішної кар’єри.