Міжнародна співпраця КУК

mizhnsp01

Київський університет культури співпрацює Варшавським гуманітарним університетом ім. Болеслава Пруса.

На запрошення Михайла Поплавського до університету культури із дружнім візитом задля укладення партнерської угоди завітав канцлер Варшавського гуманітарного університету ім. Болеслава Zbigniew Cheda.

У рамках співпраці навчальних закладів студенти університету культури зможуть здобувати освіту у Варшавському гуманітарному університеті ім. Болеслава Пруса за спеціальностями: «Журналістика», «Тележурналістика», «Радіожурналістика», «Фотографія у новітніх медіа», «Фотографія у новітніх медіа та суспільній комунікації», «Графіка в новітніх медіа», «Графіка у новітніх медіа та суспільній комунікації», «Організація телевиробництва та режисура», «Стратегія реклами i public relations», «Управління інформацією», «Культурологія в туризмі Середземномор’я», «Мистецтво фотографії в культурі», «Театрознавство та фільмознавство», «Культурознавство».

Zbigniew Cheda та Михайло Поплавський зустрілися зі студентами Київського університету культури і розповіли про переваги й перспективи навчання за кордоном, зокрема, можливість отримання подвійного диплома.

mizhnsp01

«Київський університет культури обрав європейський вектор розвитку і визначив для себе пріоритети. Один із них – міжнародна співпраця. Ми вже підписали ряд угод з вишами Європи та ведемо плідну співпрацю з провідними університетами Польщі.

Польща та Україна – близькі, дружні держави. Ми разом прагнемо до економічного і соціального процвітання, налагоджуємо міжнародне співробітництво в культурно-освітній сфері.

Ми маємо спільно працювати задля щасливого майбутнього молоді України та Польщі», – сказав Михайло Поплавський.

mizhnsp01

У свою чергу Zbigniew Cheda зазначив: «Дуже приємно знову бути у вашому університеті. Тут завжди неймовірна атмосфера. Я радий нашій співпраці та щиро вірю в успішну реалізацію спільного освітнього проекту. Безумовно, наша співпраця буде корисною для обох держав. Вона надасть великі можливості у професійному майбутньому молодому поколінню України і Польщі».

Канцлер Варшавського гуманітарного університету ім. Болеслава Пруса Zbigniew Cheda підкреслив, що Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса є одним із кращих у Польщі вишів. Науково-педагогічний колектив закладу складається із справжніх професіоналів, що мають багаторічний практичний досвід. З молоддю працюють відомі журналісти найпрестижніших польських медіа, а також експерти фільмового мистецтва і художньої фотографії.

mizhnsp01

Завершуючи зустріч, Михайло Поплавський зауважив: «Університет культури випереджаючи час вибудовує чітку програму дій з європейськими вишами, створює все більше нових перспективних міжнародних проектів. Успішні українці – це успішна Україна!»