Міжнародна співпраця Університету культури з Естонською академією мистецтв

rektorzisto-01

Із дружнім візитом до Університету культури завітав ректор Естонської академії мистецтв (Estonian Academy of Arts, Tallinn), доктор філософії з історії мистецтв, професор Март Калм.

Університет культури співпрацює із провідними вишами Польщі, Румунії, Італії, Англії, Франції та Німеччини, роблячи ставку на інтеграцію вишу в світовий освітній простір.

rektorzisto-01

Зустрічали поважного гостя в.о. ректора Університету культури Ігор Бондар, керівник Департаменту міжнародного співробітництва Оксана Білецька, декан Факультету кіно і телемистецтва Алла Медведєва, декан Факультету журналістики і міжнародних відносин Марина Шевченко, завідувач Кафедри режисури драматичного театру та акторської майстерності Марина Татаренко.

rektorzisto-01

На зустрічі обговорили питання співробітництва між вишами та навчання українських студентів за системою «Подвійний диплом» – випускники по закінченні вишу отримують український і європейський дипломи.

rektorzisto-04

Естонська академія мистецтв (Estonian Academy of Arts, Tallinn) – це один з провідних вищих навчальних закладів Естонії, що надає освіту в галузі мистецтва: кіно і театру, дизайну, архітектури, реставрації тощо. Для української молоді навчання  в одній із кращих європейських академій мистецького спрямування відкриває необмежений потенціал для реалізації професійних творчих амбіцій в майбутньому.

rektorzisto-04

За словами пана ректора, основною метою діяльності Академії мистецтв є надання сучасної вищої освіти, що ґрунтується на комплексному навчанні, творчій та дослідницькій діяльності відповідно до стандартів вищої освіту в галузі образотворчого мистецтва, дизайну, медіа, архітектури, історії мистецтва, реставрації та педагогічної освіти.

rektorzisto-04

Колеги з Університету культури провели для пана професора екскурсію Факультетами дизайну та реклами, кіно і телебачення, показавши творчі майстерні та фахові лабораторії, де студенти здобувають теоретичні й практичні знання. Зацікавили гостя також експозиції студентських креативних інсталяцій, колекцій одягу, авторських світлин, що прикрашають інтер’єр університету і свідчать про участь талановитої молоді у багатьох мистецьких проектах.

rektorzisto-04

Март Калм відзначив високий рівень професорсько-викладацького складу, потужну матеріально-технічну базу вишу, новітні методики навчання студентів та зауважив, що в Університеті культури надзвичайно талановита і креативна молодь, яка у своїй підготовці не поступається студентам з інших європейських вузів.