Молодь обирає Університет культури!

molobun-01

До Університету культури завітали абітурієнти з Макарівського, Іванківського, Фастівського, Переяслав-Хмельницького районів Київської області і столиці, щоб хоч на день поринути у студентське життя та зробити перший крок до заповітної мрії.

У головному корпусі школярів радо зустрів штаб «Абітурієнт 2017» на чолі з Вадимом Осаулою. Після реєстрації одинадцятикласники зробили спільне фото із представниками штабу та розпочали екскурсію богемним вишем.

molobun-01

Спершу вступники відвідали Факультет журналістики і міжнародних відносин. Тут вони потрапили на творчу зустріч із провідними фахівцями медіасвіту, під час якої детальніше дізнались про майбутню професію журналіста, дипломата та піарника.

molobun-01

Далі абітурієнти вирушили до навчальних лабораторій та науково-інноваційних лабораторій факультетів кіно і телебачення, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, дизайну та реклами, музичного мистецтва і хореографії, економіки, культурології, права та ІТ.

molobun-01

Відвідавши Українсько-польський центр, молодь довідалась про поглиблене вивчення іноземних мов та перспективу закордонного навчання. В Університеті культури діє освітня програма «Подвійний диплом», відповідно до якої студенти можуть отримати одразу два дипломи – український та європейський.

molobun-01

Найцікавішою для абітурієнтів була зустріч із Михайлом Поплавським. Він поділився власними секретами успіху та побажав майбутнім студентам підкорення нових вершин: «Памятайте, що ваше життя залежить тільки від ваших вчинків. Не забувайте розвивати свої здібності та постійно вдосконалювати знання. Завжди використовуйте кожен шанс стати кращими. Йдіть вперед, долаючи будь-які перешкоди на шляху. Будьте сильними, витривалими, цілеспрямованими та амбітними молодими людьми, а головне – приреченими на любов!»

molobun-01

У теплій та затишній атмосфері кожен одинадцятикласник міг поставити запитання Михайлу Поплавському як щодо його життя, так і щодо навчання в богемному виші, а після зустрічі – і особисто поспілкуватись з ним.

molobun-01

Після цікавої та інформативної екскурсії абітурієнти були настільки вражені, що навіть не хотіли їхати додому. Багато з них ділились приємними емоціями про виш та розповідали, що дуже хочуть повернутись сюди наступного року.

molobun-08