Мотиваційний майстер-клас від Крістіни Кривцової

На факультеті івент-менеджменту і шоу-бізнесу продовжуються цікаві майстер-класи й зустрічі з успішними особистостями та знаними фахівцями-практиками. Днями студентська молодь кафедри івент-менеджменту поспілкувалась із відомою івенторкою Крістіною Кривцовою.

За освітою Крістіна – режисерка масових свят, в івент-індустрії працює вже 15 років, брала участь у створенні офіційної фан-зони Євробачення, виконувала обов’язки менеджерки артиста та випускаючої режисерки, також на її рахунку як професіонала організація концерту гурту «О’Торвальд» та інших масштабних заходів за участі зірок шоу-бізнесу.

Зустрівшись із молоддю в онлайн-режимі, менторка представила власні проєкти, які успішно реалізувала з командою. Окрему увагу студентів пані Крістіна звернула на співпрацю з іноземними замовниками, акцентуючи на важливості вивчення їхніх національних традицій і культури, надала фахові поради щодо сценарних планів і поділилась, як правильно вести діалог із партнерами, щоб дійти згоди за різних обставин.

Не оминула спікерка теми B2G-івентів, під час яких на майданчику трапляється чимало факапів. На її думку, завжди треба враховувати зайнятість і графік високопосадовців, щоб грамотно організувати ту чи іншу подію.

Одним з івентів, який Крістіна Кривцова організовувала з нуля, став «Шостий з’їзд мусульман України». Менторка розповіла, у що краще вбиратись, як комунікувати із представниками різних конфесій і що є табу для окремих національних меншин на території України. Цікаво було почути студентам і про 11-денний марафон фан-зони «Євробачення 2017». Аби все влаштувати надали лише 2 дні, тож кращі івентори і креативники країни працювали в екстремальних умовах, але вчасно встигли і свято вдалося! Важливу роль за таких обставин відіграє вмотивована і дружна команда, тому до підбору її учасників Крістіна ставиться дуже відповідально.

Завершуючи спілкування, відома івенторка надала фахові поради молоді щодо практики за кордоном, волонтерства і професійного досвіду, набувати який необхідно розпочинати ще зі студентства. Як запевнила Крістіна Кривцова, варто частіше проявляти ініціативу і впевнено йти до омріяної мети, тоді успіх гарантований!