Мотиваційний майстер-клас від Сніжани Єгорової

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу продовжує організовувати для першокурсників мотиваційні зустрічі із відомими особистостями. Цього разу поділитися власним досвідом і знаннями до молоді завітала популярна українська телеведуча та акторка Сніжана Єгорова.

Зустріч була присвячена важливій темі для майбутніх івенторів – «Як досягти успіху, працюючи із зірками шоу-бізнесу».

Спілкування з молоддю телеведуча розпочала з невеликого відступу про особливості професійного та особистого життя знаменитостей.

«На початку творчої реалізації людина не замислюється над деталями, що є важливими. І лише на вершині успіху, слави помічає, що світ віддзеркалює абсолютно всі її дії та вчинки. Тобто, за ставленням своєї аудиторії митець може аналізувати власні вчинки: якщо йому посміхаються – він рухається у правильному напрямку, і навпаки».

Далі разом із молоддю Сніжана Єгорова розмірковувала над професійною відповідальністю представників сфери шоу-бізнесу та їхніх помічників.

Сніжана акцентувала увагу студентів на тому, що артисти та медійники – це, у першу чергу, звичайні люди, котрі також мають проблеми та невдачі, можуть впадати в «меланхолію» чи просто засмучуватися через перипетії в стосунках із близькими.

Проте вони не дозволяють собі демонструвати негативні емоції та легковажне ставлення до фанатів. Наприклад, жоден професійний виконавець не відмінить концерт, на котрий вже розпродані квитки, навіть через найсуттєвіші негаразди.

Далі гостя підкреслила: «Для ефективної співпраці із відомими особистостями варто усвідомлювати, що у них є безліч неафішованих зобов’язань – і тому часом зірки можуть бути внутрішньо незбалансованими чи знервованими. У такі моменти команда висококваліфікованих помічників повинна стати надійною підтримкою та ставитися до цього із розумінням».

Молодь цікавило, як за допомогою взаємодії з успішним наставником чи керівником можна побудувати власну кар’єру в шоу-бізнесі.

Тому акторка визначила три головні складові реалізації особистісних цілей за підтримки впливових знайомств:

1. Найголовніше – чітко визначити та сформулювати креативну ідею.
  2. Щиро вірити у свій творчий потенціал.
  3. Демонструвати талант і просити про сприяння його популяризації. Адже ніхто не буде допомагати, якщо ви не скажете, що потребуєте цього.

Спікер зазначила, що навіть знаменитості прагнуть допомоги. Адже без залучення асистентів, менеджерів і продюсерів зменшується масштаб втілення в життя їхніх ідей. Важливо, щоб команда помічників уміла підлаштовуватись під високі алгоритми мислення цієї людини.

Михайло Поплавський засвідчив свою повагу та висловив щиру  вдячність Сніжані Єгоровій за цікавий майстер –клас  і подарував великий букет троянд чарівній акторці.