Мотиваційний майстер-клас від Вікторії Маремухи

01

В Університеті культури зіркова випускниця вишу, фіналістка шоу «Супермодель по-українськи-2», популярна модель та акторка Вікторія Маремуха провела мотиваційний майстер-клас для студентів.

До столичного навчального закладу Вікторія завітала на особисте запрошення Михайла Поплавського. Енергійну та цілеспрямовану дівчину Михайло Поплавський побачив ще на першому курсі. Саме він і став головним порадником Вікторії Маремухи щодо участі у шоу «Супермодель по-українськи».

01

Представляючи гостю аудиторії, Михайло Поплавський зазначив: «Віка – яскравий приклад успішної молодої особистості. Кожен з вас повинен виділятися серед свого оточення. Не думайте, що скажуть інші. Якщо ви будете активними і перспективними, тоді за вами буде майбутнє!»

03

Захоплена молодь університету культури протягом зустрічі розпитувала у Вікторії Маремухи про її студентське життя, про участь у телевізійному проекті і серіаліті «Київ вдень та вночі», проходження кастингів.

«Будьте індивідуальними! Телебачення – це унікальні особистості. Не треба соромитися і боятися. Ваші страхи завжди будуть тільки заважати на шляху до успіху! – акцентувала Вікторія, відповідаючи на питання.

01

Михайло Поплавський підтримав гостю та зауважив:

«Щоб вас поважали інші, ви повинні в першу чергу поважати себе. Свій імідж, свою репутацію ви маєте створювати сьогодні. Кожна людина є режисером свого життя. Думайте про перспективу!»

Окрему увагу на майстер-класі Вікторія приділила необхідності соціальних комунікацій у сучасному світі. За Інстаграмом моделі слідкує майже 350 тисяч користувачів! Головним секретом успіху Вікторія Маремуха вважає свою неповторність та вміння бути різною.

«Залишайтеся собою! Не копіюйте інших, не намагайтеся бути «красивим» на фото. «Живі» фотографії набирають більше лайків за «глянцеві»!» – розповіла гостя.

01

Михайло Поплавський також підкреслив важливість активності в інформаційному просторі для молоді, і пообіцяв відзначити студентів, які зможуть стати популярними блогерами, приємними сюрпризами.

На завершення зустрічі студенти столичного університету робили яскраві селфі із Вікторією Маремухою та Михайлом Поплавським. Прощаючись із молоддю, Вікторія побажала усім присутнім вірити у свої сили, ніколи не зупинятися на своєму шляху і впевнено йти до своєї мети: «Це ваше життя. Проживіть його так, як цього хочете ви!»