Мотиваційний онлайн-лекторій від Ілони Гвоздьової

Відчувати мелодію танцю, творити неповторну реальність за допомогою образів, знаходити потрібні емоції та відточувати танцювальні рухи навчає студентську молодь факультету хореографії переможниця телепроєкту «Танці з зірками», власниця школи танцю «Gvozdeva Dance Complex», зіркова викладачка Університету культури Ілона Гвоздьова!

Днями відома хореографиня влаштувала мотиваційний онлайн-лекторій для студентів спеціалізації «Сучасна хореографія», зосередивши увагу на емоційній складовій танцю.

«Кожна постановка, над якою вам доводиться працювати, повинна захоплювати глядача, дарувати йому емоції, неважливо які саме: сум, радість, розпач, піднесення. Найгірше, коли людина, після перегляду вашого номера, не відчуває зовсім нічого», – акцентувала Ілона Олександрівна.

Для того, щоб втілити задум, як запевняє пані Ілона, варто зрозуміти ідею хореографічного твору, якого персонажа ви зображуєте: позитивного чи негативного, відповідно і рухи мають підкреслювати характер образу, його особливості під час дії на сцені.

Не обійшовся лекторій і без творчого аналізу номерів танцювальних шоу, переглядаючи які разом із викладачкою, студенти знаходили помилки і навчались їх уникати. Крім того, кожен із майбутніх фахівців отримав домашнє завдання на виявлення похибок, а також правильність та безпечність виконання рухів.

Опановували упродовж онлайн-лекторію студенти й навички режисера, балетмейстера, хореографа-постановника, занурюючись в тонкощі створення танцювальних постановок.

Мотивації молоді додала розповідь Ілони Олександрівни про її участь у талант-шоу: «Танці з зірками» (5 сезонів), «Танцюють всі» (в якості учасниці та хореографа-постановника), «Танцюю для тебе». Як виявилось, до одного з них вона зовсім не планувала долучатись.

«Я йшла на свій перший в житті телепроєкт «Танцюють всі», щоб підтримати свою подругу, а доля склалася так, що я сама стала фіналісткою цього шоу», – поділилась пані Ілона та наголосила, що, головне – не проґавити свого шансу і наполегливо працювати, адже тільки праця над собою може привести до успіху.

Результатом професійної реалізації хореографині стало відкриття власної школи танцю «Gvozdeva Dance Complex», де за авторською технікою вона навчає сучасних танцювальних стилів.

Студенти були в захваті від інформативної та мотиваційної зустрічі і висловили думку щодо нового лекторію. Декан факультету хореографії Ольга Бігус підтримала думку молоді й відзначила важливість практикумів і лекцій, які допомагають молоді удосконалювати фахову майстерність поруч із професіоналами своєї справи.

У свою чергу, Ілона Олександрівна пообіцяла, що майстер-клас неодмінно відбудеться і додала: «Я дуже сумую за вами, мої студенти, і сподіваюсь, що наступний лекторій подарує вам не менший заряд бадьорості і натхнення».