Мрії таки збуваються!

mriitaki02

У цьому переконалися першокурсники Київського університету культури. Майбутні теле-, радіожурналісти завітали до головної студії відомого телеканалу «1+1».

Дівчата та хлопці з подивом дивилися на творчий процес, який вирував у кожній кімнатці, де й народжуються найсвіжіші новини. Кожен студент мав можливість приміряти роль ведучого у студії ТСН, роздивитися всі куточки знімального майданчика. Екскурсовод Євгенія відповіла на усі запитання, які цікавили першокурсників, розповіла таємниці, з допомогою яких можна потрапити на практику та, звісно, провела по всім коридорам телеканалу, щоб кожен мав уявлення, як створюється телепрограма.

mriitaki04

mriitaki05

Також їм пощастило побачити відомих телеведучих – Руслана Сенічкіна, Аллу Падалко та вже добре знайомого Євгена Агаркова, який і влаштував цю екскурсію.

Не було жодної людини, яка б вийшла з будівлі «1+1 media» без гарних вражень, фотографій та сувенірів.

Усі студенти були задоволені , натхнені до нових підкорень та готові працювати над собою, щоб колись повернутися до цієї студії, але вже не відвідувачами екскурсії, а талановитими журналістами.

mriitaki03

mriitaki01