На REMS можливо все!

Студенти і зіркові випускники кафедри режисури естради та масових свят факультету сценічного мистецтва влаштували грандіозне шоу 2019 року – «VISLOVO».

Як відомо, це пісенно-музичний захід гурту «Время и Стекло», що зібрав у столичному Палаці спорту численних шанувальників. Телеверсія шоу транслювалась на телеканалі «1+1» з нагоди новорічних свят.

Режисерами-постановниками «VISLOVO» були випускниці кафедри режисури естради та масових свят – Наталія Лисенкова, Марія Григоращенко і Наталія Ровенська, які спільно з артистами та їхніми продюсерами створили видовищне дійство.

На прихильників гурту чекали улюблені хіти та яскраві постановки за участі Наді Дорофєєвої і Позитива. Артисти презентували двадцять чотири номери, сповнені драйву і неймовірних емоцій.

Побували на сцені і студенти кафедри REMS. Одразу шістдесят майбутніх режисерів та артистів естради, із першого по третій курси, запалювали своєю нестримною енергетикою під композиції «VISLOVO», «Є, бой» і «Назавжди».

Участь у підготовці до шоу для студентів розпочалась заздалегідь. Ще на початку осені молодь знімалась у відеороликах, які пізніше стали частиною масштабного проєкту «VISLOVO».

Потім студенти долучались до репетиції номерів, що проводились у спеціальному павільйоні разом з відомим гуртом. Але головним було участь в шоу! Адже, будучи студентом, потрапити на сцену столичного Палацу спорту, та ще й у проєкт такого масштабу, здається неможливим. Але, навчаючись на REMS, можливо все!


 

Також студенти кафедри режисури естради та масових свят разом з успішними випускниками Наталією Меркуловою, Євгеном Кравченком, Вікторією Кушміркевич були у складі режисерсько-адміністративної групи шоу. Вони набували досвіду випускаючих режисерів сценічного майданчика, відповідали за різноманітні локації, турбувались, щоб усе відбувалось чітко і злагоджено.


 

Шоу пройшло дійсно злагоджено і, звичайно ж, грандіозно! Фантазія режисерок вражала! Під час одного з номерів Надя Дорофєєва та Позитив піднялися під стелю на будівельних гачках і пролетіли над залом.

Захоплювали трейсери і каскадери, які вистрибували з контейнерів, а гігантська пневмо-фігура VISBOY з розмахом рук у 15 метрів стала одним з яскравих елементів постановок. Крім того, режисерки задіяли велику кількість піротехніки, яку привезли із США.

Спеціально для шоу була побудована сцена-трансформер у вигляді контейнера – одного з основних символів «VISLOVO», монтували її протягом чотирьох днів. Створила цю масштабну декорацію компанія «Технологія-Дизайн», засновником і директором якої є успішний випускник кафедри режисури естради та масових свят Володимир Кошовий.

А надзвичайні світлові спецефекти підготувала творча команда компанії «Alight», засновником і директором якої є ще один зірковий випускник кафедри режисури естради та масових свят Володимир Андрусишин. Аби втілити режисерський задум, було використано понад 500 світлових приладів і транспортовано 18 фур обладнання.

Шквал емоцій і величезний професійний досвід – тільки на зірковому REMS!

Якщо і ти хочеш створювати шоу такого масштабу або проходити на них практику – стань студентом REMS!

Реєстрація для абітурієнтів у шапці профілю @rems_live

Чекаємо Тебе щосуботи на Дні відкритих дверей!!!

Реєструйся – посилання в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам:

  • Фішер Володимир Михайлович – (067) 748-82-99
  • Совгира Тетяна Ігорівна – (063) 141-40-48.

А також слідкуй за нашими новинами:

  • Instagram – @faculty_of_stage_art @rems_live
  • Фейсбук – https://www.facebook.com/fsmknukim/
  • YouTube-канал – www.youtube.com/c/REMS_LIV