Наймасштабніший День відкритих дверей в Університеті культури!

naymash-01

Університет культури – брендовий виш України, в якому зосереджені найпрестижніші творчі і бізнес-спеціальності.

У ВНЗ викладають провідні українські педагоги – видатні актори й режисери театру і кіно, хореографи, відомі співаки, музиканти, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, піарники і журналістики. Саме вони, справжні фахівці-практики, знайомлять молодь з освітніми напрямами, переліком конкурсних предметів ЗНО, умовами вступу 2018, інформацією щодо творчих заліків і конкурсів, акцентуючи, – «професію потрібно обирати за покликанням».

naymash-01

Сьогодні, незважаючи на хуртовину, в Університеті культури неймовірний аншлаг! Визначитись із майбутніми спеціалізаціями та детально довідатись про особливості навчання на День відкритих дверей до вишу завітала амбітна молодь із Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Тернопільської, Волинської, Київської, Рівненської, Хмельницької, Вінницької, Полтавської, Черкаської, Житомирської, Чернігівської, Одеської, Сумської, Кіровоградської та Донецької областей.

Позитивна енергетика, драйв і чудовий настрій панували у зірковому університеті. Зареєструвавшись у штабі «Абітурієнт 2018», вступники зафіксували на фото яскраву мить знайомства з Університетом культури і вирушили на цікаву екскурсію структурними підрозділами.

Абітурієнти побували на 9-ти факультетах: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; журналістики і міжнародних відносин; кіно і телебачення; дизайну і реклами; режисури і шоу-бізнесу; хореографічного мистецтва; культурології; економіки, права та інформаційних технологій; музичного мистецтва, де довідались про переваги навчання за обраними напрямами та перспективи працевлаштування в Україні і за кордоном.

naymash-03

naymash-03

Особливу увагу творчої молоді привернув Факультет хореографічного мистецтва, на якому студенти здобувають вищу освіту за такими спеціалізаціями:

 • Балетмейстер сучасної хореографії, артист балету, викладач
 • Балетмейстер народної хореографії, артист балету, викладач
 • Балетмейстер бальної хореографії, артист балету, викладач
 • Балетмейстер класичної хореографії, артист балету, викладач.

naymash-01

Серед педагогічного складу ФХМ – відомі фахівці-практики: художній керівник та головний балетмейстер «Київ-модерн-балет», лауреат Національної премії України Раду Поклітару; народний артист України, член Національної спілки хореографів України, лауреат міжнародних конкурсів Григорій Чапкіс; художній керівник балетної трупи Національної опери України, народна артистка України, професор Аніко Рехвіашвілі; заслужена артистка України Алла Рубіна; художній керівник хореографічної студії «Форс» Тетяна Винокурова; керівник «Santah dance studio» Руслан Баранов і художній керівник та хореограф балету «Форсайт» Олександр Лещенко.

До речі, саме Олександр Лещенко у 2018 році набирає авторський курс талановитих танцівників на Кафедрі сучасної та бальної хореографії. 31 березня уже відбудеться творчий залік із попереднім зарахуванням. А наприкінці зустрічі на усіх учасників чекає майстер-клас від зіркового балетмейстера.

Варто зазначити, що для студентської молоді постійно організовують практичні майстер-класи провідних хореографів світу: Влада Ями, Франциска Гомеса, Тетяни Денисової, Сандри Мартінс, Грега Чапкіса, Надії Васіної і багатьох інших.

naymash-01

Студенти Факультету хореографічного мистецтва співпрацюють із найвідомішими зірками шоу-бізнесу: Тіною Кароль, Михайлом Поплавським, Марією Яремчук, гуртом «Время и Стекло». Окрім того, долучаються до зйомок популярних телепроектiв: «Вечірній Київ» студії Квартал 95, «Танцюють всі», «М1 Music Аwаrds» та проводять власні майстер-класи і практикуми.

Так, нещодавно відбувся майстер-клас зіркового студента Кафедри сучасної та бальної хореографії, хореографа-постановника, суперфіналіста 8 сезону телешоу «Танцюють всі», лауреата першої премії міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії у Барі (Італія), соліста театру «Київ модерн-балет» Іллі Мірошниченка. Для студентів ФХМ Ілля підготував хореографію у стилі контемп, зосередивши увагу учасників на базових аспектах танцювального напряму, різноманітних техніках та емоційній подачі.

naymash-01

До того ж, майбутні хореографи та балетмейстери беруть активну участь у міжнародних танцювальних конкурсах і фестивалях. Студентка четвертого курсу ФХМ Анастасія Яковенко стала лауреатом першого ступеня на Міжнародному конкурсі молодих балетмейстерів «Dance Generation». Своєю хореографічною композицією «Інша сторона жіночої долі» талановита дівчина підкорила серця суддів та здобула омріяну перемогу!

naymash-01

Випускники Університету культури гідно представляють хореографічне мистецтво не лише в Україні, але й за кордоном – у Канаді, США, Австралії, ПАР, ОАЕ, Ємені та багатьох європейських країнах.

Надихнувшись атмосферою хореографічного мистецтва, молодь відвідала Факультет дизайну і реклами, на якому вступникам презентували 7 творчих спеціалізацій:

 • дизайнер графік-рекламіст
 • дизайнер одягу та аксесуарів
 • дизайнер інтер’єру (3D-моделювання)
 • дизайнер текстилю
 • дизайнер ландшафту
 • дизайнер зачіски
 • дизайнер стилю.

naymash-01

Навчання на факультеті допомагає розвивати художній смак, образне та об’ємно-просторове мислення, креативність і відчуття стилю. ФДіР забезпечує реалізацію студентських творчих проектів: створення авторських колекцій одягу, ілюстрування друкованих видань, дизайну інтер’єру та ландшафту, інтерфейсів мобільних додатків, інфографіки та багато іншого.

naymash-01

А для абітурієнтів щосуботи Факультет дизайну і реклами проводить пробний творчий конкурс із попереднім зарахуванням, на якому молодь має змогу продемонструвати свої таланти та почути професійні поради від викладачів-практиків Університету культури.

Цієї суботи відбувся наймасштабніший творчий конкурс для майбутніх дизайнерів. Абітурієнти отримали завдання створити композицію з геометричних фігур і дві стилізації малюнку тварини (пляма та лінія), які виконували протягом 150 хвилин. Крім того, відповідно до програми конкурсу вступники принесли із собою портфоліо із творчим доробком (гіпсові фігури, натюрморти, живопис та ін.), котрі разом із завданнями були професійно оцінені викладачами-дизайнерами.

naymash-01

В межах Дня відкритих дверей відбувся і медіа-фестиваль, учасниками якого стали абітурієнти Факультету журналістики і міжнародних відносин.

naymash-03

naymash-03

На початку творча команда факультету продемонструвала молоді відеопрезентацію з майстер-класів, івентів, тренінгів і зустрічей із відомими піарниками, політтехнологами та журналістами. А після перегляду учасники одразу долучились до написання есе, статті, замітки або інтерв’ю, розмірковуючи на тему «Успішний журналіст – це…». Сюрпризом для молоді у фіналі фестивалю став майстер-клас випускаючого продюсера медіахолдингу «1+1» Альони Сказкіної – «Особливості роботи журналіста у великих ЗМІ».

naymash-01

Головною подією Дня відкритих дверей для захоплених абітурієнтів стала зустріч із Михайлом Поплавським.

naymash-01

«Я радий вітати вас в Університеті культури і без зайвої скромності хочу сказати, що ви знаходитесь у найкрутішому виші країни.

Якщо ви хочете досягти успіху – атакуйте життя і, як важко б не було, впевнено йдіть до своєї мети. Пам’ятайте, лінь – це найзліший ворог людини. Труднощі слабкого ламають, а сильного – загартовують! Завжди розраховуйте лише на власні сили і можливості.

Університет культури – готує першокласних топ-менеджерів, у яких емоційний інтелект з творчо-прикладним характером – створює і виграє!

Виш чекає на харизматичну, активну, перспективну, а головне – талановиту молодь, покоління Z!

Не бійтеся бути білими воронами, виділяйтесь із сірої маси та демонструйте свою унікальність.

Живіть по-максимуму у своє задоволення. Бажаю вам добра, любові, успіху і шаленого студентського кохання. Весна – переможе!» – зазначив Михайло Поплавський і розповів школярам про всеукраїнський конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, за результатами якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури.

naymash-01

naymash-01

По завершенні інформативної екскурсії молодь отримала безліч позитивних емоцій, яскравих і позитивних вражень, зробивши впевнений крок у виборі майбутньої професії.

naymash-01

Талановита випускниця Полтавської гімназії №31 Яна Глушко, продемонструвавши свої акторські здібності, була  зарахована до Університету культури на акторський фах.

naymash-01

Школярці із Тернопільської області найбільше до вподоби Факультет дизайну і реклами. «Я створюю на папері оригінальні ескізи одягу, а потім втілюю їх у тканині – виходить чудове вбрання. Також додаю модні дрібнички-аксесуари і як результат – цікавий образ. Творчість допомагає мені розкрити власну індивідуальність і відчути своє я. Впевнена, Університет культури допоможе мені здійснити мою мрію і стати відомим дизайнером одягу як Лілія Пустовіт, Анна Бублік чи Оксана Караванська!» – зазначає Яна Рудик.

naymash-01

«Із 6-ти років я займаюсь contemporary dance. Це моє покликання. Я вже готуюсь до творчого конкурсу, але спочатку спробую власні сили під час заліку. Навчатись я хотіла б у Олександра Лещенка, знаю що він набирає авторський курс», – ділиться своїми думками школярка з Дніпра Тетяна Першина.

naymash-01

Одинадцятикласниця із Запорізької області Єлизавета Лебедин віддала перевагу журналістиці: «Мені подобається бути в епіцентрі новин, комунікувати із цікавими особистостями та висвітлювати події з життя країни. Саме тому я хочу опанувати професію журналіста в Університеті культури».

naymash-01

«Про Університет культури я дізнався через Інтернет, коли обирав вищий навчальний заклад. Мене дуже зацікавило, що виш налагоджує зв’язки із престижними компаніями та організаціями і забезпечує студентів практикою. Крім цього, мені сподобався особливий творчий підхід викладачів до студентів. Я приїхав на екскурсію із фотоапаратом, щоб зробити світлини, які потім покажу на творчому конкурсі зі спеціалізації «Фотохудожник»»,– зауважив Микита Мельников із м. Жовті Води Дніпропетровської області.

naymash-01

А ти вже відвідав День відкритих дверей? Університет культури чекає саме на тебе!

naymash-01