Наталія Могилевська: Якості артиста, якого варто продюсувати

В Університеті культури відбулась відкрита лекція неймовірно талановитої та неперевершеної української співачки, продюсера, актриси, телеведучої, зіркової випускниці вишу і викладачки факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу – народної артистки України Наталії Могилевської.

Спілкувалась зірка зі студентською молоддю кафедри шоу-бізнесу, розкривши актуальну тему «Якості артиста, якого варто продюсувати».

«Сьогодні ми поговоримо про ваш вибір, професію і сферу діяльності – шоу-бізнес. Але спочатку у мене для вас сюрприз, разом зі мною завітав талановитий і всесвітньо відомий продюсер, що створює незабутні івенти та проєкти – Олександр Сірий, він радо дасть відповіді на ваші запитання», – зауважила Наталія Могилевська.

 • Олександре, скажіть будь ласка, якими професійними якостями має володіти творча особистість, артист, щоб зацікавити продюсера такого масштабу, як ви?
 • Це повинна бути насамперед особистість, яка одразу може привернути всю увагу до себе. Бути незвичайною, з внутрішнім стрижнем та потужною енергетикою.

 • Як першокурснику потрапити до вас на стажування, які основні вимоги до претендента?
 • Це має бути людина, яка вміє приймати єдине правильне рішення у складній ситуації, що виникла, а головне – за дуже короткий термін.
 • Яку книгу ви порадите прочитати молодому поколінню, незалежно від вибору професії?
 • Як на мене, це книжка «Маленький принц». А також хочу порадити 2 фільми, які точно вплинуть на ваше життя та думки: «Засновник» і «Yesterday».

Подякувавши запрошеному гостю, прима українського шоу-бізнесу розпочала майстер-клас на зазначену тему.

«Сьогодні я маю чудовий шанс провести відкриту лекцію для вас – талановитої студентської молоді. І перше правило, яке я хотіла, щоб ви засвоїли – це «Правило 1 хвилини в ліфті». Ви маєте за короткий термін навчитись розповідати про себе так, щоб вас хотілося побачити ще раз, а головне – запросити до співпраці».

Разом зі студентами Наталія Могилевська проаналізувала особливості співпраці продюсера та артиста, провела тренінг з підвищення самооцінки і впевненості молоді та гідної поведінки на сцені, а також надала змістовні й цінні фахові відповіді на відверті запитання.

 • Скажіть будь-ласка, як стати популярним артистом з «0»?
 • У кожного артиста повинен бути план, за яким він щоденно повинен виконувати поставлені завдання та наполегливо йти до своєї мети. Без важкої праці над собою ви нічого не досягнете.
 • Наталіє, як дати собі раду, коли настає творча криза?
 • У таких ситуаціях потрібно віднайти гармонію душі і тіла. Фізичні навантаження, тренування свого тіла, спілкування з друзями, прогулянки на свіжому повітрі, і все це робити, поки не настане внутрішній спокій. Для когось це можуть бути біг або танці, заняття спортом чи іншою улюбленою справою, але точно не варто сидіти, склавши руки і жаліти себе.
 • Яка зараз у вас ціль, розкажіть, будь ласка?
 • Дуже цікаве запитання, дякую. Я пройшла довгий складний шлях. Отримала безцінний досвід за роки, коли була в пошуках себе. І тепер моя «місія» – донести свої знання і передати їх молодому поколінню.

Долучився до відкритої лекції і Михайло Поплавський, він подякував артистці, висловивши свою прихильність та захоплення її талантом, і звичайно ж, надав мотиваційні настанови молоді.

«Унікальна особистість, відомий продюсер, популярна співачка, українка, випускниця Університету культури – неперевершена Наталія Могилевська сьогодні завітала до вас, щоб донести свої знання, досвід, поспілкуватися та відповісти на всі ваші запитання.

Наталія – лідер, що має великий практичний досвід у шоу-бізнесі, є відмінним прикладом для вас. Ви майбутні менеджери цієї сфери. У вас має бути емоційний інтелект з творчо-прикладним характером, який починає і виграє. Світ бореться за емоції, адже їх так мало у сучасному житті. Якщо ви навчитеся запалювати серця інших, то вас чекає успішне зіркове майбутнє!» – сказав Михайло Поплавський, зірвавши шквал бурхливих овацій студентів.

Молодь гучно аплодувала та дякувала йому за організацію нестандартного і захоплюючого майстер-класу.

Вже одразу після завершення студенти ринули виконувати запропоновану вправу продюсерки «1 хвилина в ліфті» та ділитися враженнями одне з одним. На майбутніх менеджерів шоу-бізнесу попереду чекають насичене навчання, не менш цікаві зустрічі та тернистий шлях до мрії.

Наталія Могилевська наприкінці зустрічі наголосила: «Зараз у вас найпрекрасніший вік для того, щоб експериментувати, навчатись, підкорювати нові вершини, і найголовніше – робити помилки. Адже без них ви точно не знайдете правильний шлях, саме ваш власний шлях до успіху!».