Навколо світу разом із ФГРіТБ

Першокурсники Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу подорожували світом.

Разом зі своїми кураторами вони здійснили віртуальну мандрівку і побували в Грузії, Шотландії, Індії, Африці, Франції, США та Китаї.

Неймовірні мандри відбувались під час урочистої посвяти «Навколо світу разом із ФГРіТБ», яка проходила просто неба, у Ботанічному саду ім. Гришка.

Студенти влаштували яскраве шоу, креативно продемонструвавши унікальність і традиції кожної країни в тематичних інсценізаціях.

Михайло Поплавський привітав першокурсників з урочистою посвятою, побажав щасливих студентських років, наснаги, куражу і драйву.

Сюрпризом для молоді став смачний подарунок від Михайла Поплавського – великий святковий торт.

До вітального слова долучився декан факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Комарніцький, який поздоровив молодь із новим статусом – студента Університету культури.

Посвята стала ще більш вибуховою, завдяки зірковим і талановитим кураторам першокурсників, які розкачали сцену, всіх присутніх та весь Ботанічний сад.

Після офіційної частини заходу студенти долучились до квесту із численними загадками і цікавими локаціями, які вони успішно пройшли і довели, що не лише талановиті, але й надзвичайно кмітливі та креативні.

Мегапосвята завершилась традиційним гуртуванням в одну велику і дружну родину Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Попереду на першокурсників чекають не менш яскраві враження, цікаве навчання і нові звершення.