NEW YEAR FASHION SHOW

Кафедри індустрії моди та фешн-бізнесу, івент-менеджменту і шоу-бізнесу напередодні новорічних свят влаштували справжнє казкове дійство – New Year Fashion Show, в якому взяли участь студенти і викладачі.

Підготовка до свята вражала: дивовижне оформлення холу, оригінальні фотозони, новорічні декорації, ялинка з побажаннями, вишуканий фуршет та напої. Молодь кафедри індустрії моди та фешн-бізнесу створила неймовірні образи для виступу учасників, адже попереду на всіх чекала крута концертна програма зі співами, танцями, перевтіленнями, дефіле, конкурсами та інтерактивами.

Свято краси і стилю розпочалося з інтро/виступу головного символу прийдешнього року – тигра та зимових королев. Далі глядачі запалювали під цьогорічні хіти та насолоджувались дефіле моделей у фантастичних образах, святковому мейкапі і професійному гримі. А чаруюче звучання одного із найдавніших духових інструментів – сопілки, у поєднанні з неперевершеним шармом і пристрастю дівочого балету, зробило наступний номер надзвичайним. У перервах між виступами гості вечора отримували смачні призи, беручи участь у конкурсах та інтерактивах, проявляючи свої знання зі сфери фешн та шоу-бізнесу, і не тільки. На івенті відбувалась справжня магія і новорічне диво.

Завідувачі кафедр привітали своїх студентів із різдвяно-новорічними святами, побажавши їм у новому році натхнення, наснаги, плідного навчання, творчих здобутків та реалізації задумів.

По завершенні концерту молодь продовжила запалювати на afterparty під хітовий ді-DJ Set та насолоджуватись феєричною атмосферою.