NEW YEAR PARTY 2020

Наближається Новий рік, і всі студенти Університету культури в передчутті святкової феєрії, зустрічі з рідними і друзями, очікуванні дарунків та сюрпризів.

На факультеті інформаційної політики і кібербезпеки підготували студентам особливий подарунок, запросивши на яскраве передноворічне cвято – NEW YEAR PARTY 2020.

На молодь чекала драйвова новорічна шоу-програма: DJ, розіграш призів, ігри, танці, різноманітні конкурси, святкове меню, напої та коктейлі – все у форматі all inclusive. Основною родзинкою вечора став салат, який вважається традиційною окрасою кожного столу на Новий рік – знаменитий «Олів’є».

Привітав студентів з прийдешнім святом студентський декан факультету інформаційної політики і кібербезпеки Артем Кулеша.

«Друзі, пам’ятаєте нашу першу зустріч. Я вам казав, що мрію, аби ми були однією дружною родиною, де кожного поважають, люблять і цінують. І ось, зараз, я стою перед вами і розумію – нам це вдалося! Ми стали добрими друзями! Я вітаю вас зі святом, зичу позитиву, усмішок, втілення задумів і максимум подарунків. Ви – найкращі! Люблю вас!»

Особливі слова вітань прозвучали від заступника декана факультету інформаційної політики і кібербезпеки Олени Каракоз:

«Любі студенти, вітаю вас із цим чудовим і світлим святом. Кожна людина намагається залишити всі свої прикрощі в минулому і повірити в дива сьогодні, напередодні новорічних свят. Тож я бажаю вам вірити в краще, здійснити заповітні мрії, робити добрі вчинки та цінувати рідних і близьких людей. Зі святом!».

Молодь факультету інформаційної політики і кібербезпеки веселилась і розважалась: спілкувалась, фотографувалась, пригощалась напоями та смаколиками, танцювала та вітала одне одного, а головне – по-справжньому відчула дух прийдешнього свята. Тому можна впевнено сказати, що це була, безперечно, незабутня вечірка.