Нове покоління лідерів Університету культури

novepokol-01

Михайло Поплавський провів мотивуючу зустріч у Зірковому клубі лідерів.

«Зірковий клуб лідерів Михайла Поплавського» – це вдалий стартап для креативних особистостей, які будуть творити нову історію незалежної та успішної України.

На зустрічі Михайло Поплавський наголосив на тому, що наразі вкрай важливо формувати у молоді філософію лідерства, філософію переможців.

««Зірковий клуб лідерів» спрямований на згуртування та підтримку обдарованих студентів, розкриття їхнього потенціалу та виявлення у них лідерських якостей.

У вас має бути велике бажання, креативні ідеї і творче мислення!

Лідерами не народжуються, лідерами стають!

novepokol-01

Ми долучимо вас до проектів, в яких ви зможете втілити в життя свої задуми. Перед вами будуть стояти конкретні задачі,де ви проявите себе у повній мірі.

Працюйте на результат. Шукайте себе та реалізовуйте свої здорові творчі амбіції. Щоб вам хотілося хотіти!» – звернувся до студентів Михайло Поплавський.

Зірковий клуб в Університеті культури існує вже давно. Виш випустив ціле сузір’я успішних і популярних нині фахівців сфер театру, кіно і телебачення, шоу та fashion-бізнесу,піар та журналістики, хореографічного і музичного мистецтва, політики, дизайну, готельно-ресторанного, туристичного бізнесу та інших.

novepokol-01

Студентська молодь Університету культури слухала цінні поради та настанови від людини, яка на своєму прикладі довела, як стати справжнім лідером. Тож попереду в амбітних першокурсників нові цікаві проекти та безліч можливостей для самореалізації.