Новорічна вечірка дизайнерів

На факультеті дизайну і реклами топового мистецького вишу започатковували добру традицію – підсумовувати семестрову роботу відзначенням найкращих, що буде мотивувати і надихати на майбутні звершення. А заодно і відсвяткували День Святого Миколая й Новий рік викладацьким та студентським колективами. Декор святкової зали і поверху створювали студенти І-го курсу в межах ознайомчої практики, а також фотозону із символом прийдешнього року – Тигром, під керівництвом заслуженого художника України, старшого викладача Наталії Лопухової.

На початку заходу запальний джайв дизайнерам подарували студенти факультету хореографічного мистецтва. Далі свято продовжилось новорічним турніром серед молоді на чищення мандаринок, творчими номерами студентів і викладачів та конкурсною програмою для всіх. Неабияк повеселив конкурс на новорічну страву, в якому молодь, об’єднавшись разом з викладачами, готували та пригощали всіх охочих, а глядачі, скуштувавши смаколики, обирали найкращих за допомогою аплодисментів.

Молоді дизайнери активно підтримували своїх одногрупників та педагогів у конкурсах, виступах, заряджали позитивом і створювали незабутню святкову атмосферу.

Найочікуванішою частиною свята стало нагородження цінними призами найкращих студентів та викладачів. До речі, переможців визначили шляхом опитування в соцмережах, проведеного серед студентської молоді факультету дизайну і реклами.

Тож у номінаціях перемогли:

  • «Кращий куратор ФДіР КУК» – Наталя Лопухова
  • «Кращий староста ФДіР КУК» – Наталя Наточій
  • «Кращий студент ФДіР КУК» – Мар’яна Конько
  • «Найхвостатіший студент ФДіР» – Микита Мерщій
  • «Кращий викладач ФДіР» – Андрій Будник
  • «Кращий тіктокер ФДіР» – Діана Вдовиченко
  • «Душа факультету» – Ігор Бондар

Новорічна вечірка продовжилась святковою дискотекою, веселощами і солодким частуванням.