October’s stars

В Університеті культури привітали жовтневих іменинників. День народження святкували скромні, чарівні і доброзичливі Терези та прагматичні, активні й цілеспрямовані Скорпіони.

Організатори заходу підготували чимало цікавих сюрпризів, музичних привітань та побажань, аби цей особливий день запам’ятався кожному.

За доброю традицією линули щирі і теплі відеопоздоровлення від батьків, які бажали своїм дітям щастя, миру, кохання, здійснення найзаповітніших мрій, творчого успіху і вірних друзів.

Свої вітання іменинникам висловив ректор Київського університету культури Володимир Пилипів.

«Привіт іменинники! Найважливіше в житті кожної людини це родина. У вас надзвичайно чудові батьки, тому я вам бажаю, щоб всі привітання та побажання, які ви сьогодні почули від них здійснилися. Та не забувайте, що у вас є ще одні батьки – ваші викладачі, куратори та наставники, котрі завжди вас підтримають, розрадять і допоможуть. Разом ми одна велика університетська родина! Зі святом вас!»

Студенти раділи святу, насолоджувались цікавою концертною програмою, пригощались солодощами і дзвеніли келихами шампанського.

Особливі слова привітань, які були сповнені любові, життєвої мудрості і мотивації, прозвучали від Михайла Поплавського.

«Я хочу підняти келих за вас, ваших близьких і друзів. Ви обрали чудовий вуз, де вас люблять і цінують. Головне – це ваші енергія та здоровя, від яких залежить успіх. Будьте завжди на позитиві. Щастя, добра, радості та натхнення!»

День іменинника видався надзвичайно насиченим і драйвовим. По завершенні дійства іменинників чекав величезний смачний святковий торт, вручення вітальних листівок від Михайла Поплавського, а також незабутні емоції, спілкування, фотосесія та запальні танці.