Олександр Білоконь: «Треба не просто мріяти, а впевнено йти до своєї мети»

На Факультеті зв’язків з громадськістю та журналістики продовжується серія майстер-класів відомих особистостей. Цього разу до студентів завітав продюсер телеканалу М1, багаторазовий лауреат премії «Телетріумф», а також випускник КНУКіМ Олександр Білоконь.

Спікер познайомився з аудиторією, розказав про себе і запропонував продовжити майстер-клас у формі «питання-відповідь», щоб поговорити на теми, які дійсно цікавлять молодь.

Студенти розпитували лектора про початок його кар’єри, особливості роботи в політичній сфері, диджиталізацію медіа і також про останню передвиборчу президентську кампанію.

На запитання про улюблену та найцікавішу сферу трудової діяльності, у якій довелося попрацювати Олександру, він відповів: «Я працював у різних сферах − в політиці, банківській справі і на телебаченні. Всюди є свої переваги і недоліки. Кожна зі сфер по-своєму цікава і непередбачувана. Проте вам я раджу старатися працювати виключно на себе, у такому випадку ви самостійно відповідаєте за своє майбутнє і не залежите від інших».

До того ж спікер поділився з молоддю якостями працівника, які найбільше цінять роботодавці:

  • Комунікабельність;
  • професіоналізм;
  • позитив;
  • досвід.

Корисною інформацією для майбутніх піарників і журналістів була думка Олександра Білоконя щодо напрямків, які розвиватимуться і будуть затребувані в PR на найближчі 10 років – це сфера ентертейнменту, IT і соціальні мережі.

Наостанок спікер виголосив мотиваційну промову для майбутніх фахівців: «Зрозумійте, в більшості країн світу люди навіть не мають вибору, а у вас є усі можливості, щоб реалізувати свій потенціал. Треба не просто мріяти, а впевнено йти до своєї мети. І пам’ятайте: світ змінюється, якщо ви не будете змінюватись разом з ним, ви перестанете бути цікавим!»

Студенти Факультету зв’язків з громадськістю та журналістики дякували Олександру Білоконю за майстер-клас гучними оплесками та запрошували спікера ще раз відвідати Університет культури.