Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджану

Студенти та абітурієнти кафедри міжнародних відносин мали надзвичайну можливість перейняти досвід і поспілкуватись онлайн із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджану в Україні Азером Худаяром оглу Худієвим (06.09.2016-12.03.2020).

Організували захід заступники завідувача кафедри та викладачі з фахових дисциплін: Марина Шевченко і Тарас Лисенко.

В рамках двосторонньої зустрічі пан Худієв розповів молоді про свою кар’єру дипломата, порушив тему співробітництва Азербайджану та України в економічній, політичній, соціальній сферах, надавав актуальну інформацію щодо сприяння міжнародних організацій у підтримку територіальної цілісності України, а також відповів на численні запитання студентів і абітурієнтів.

Значну увагу Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану приділив питанням нового регіоналізму, ставлення до опозиції в окремих країнах, економічному партнерству з міжнародними організаціями та програмі відновлення територій після бойових дій. Дипломат зазначив про потенціал України як незалежної та суверенної держави, окреслив її можливості і потреби на даний час, що було надзвичайно цікаво почути всім учасникам заходу.

Наприкінці онлайн-зустрічі Азер Худаяр оглу Худієв завірив у непохитній позиції Азербайджану в підтримку розвитку України і висловив думку про можливий візит до Університету культури за умови належної епідеміологічної ситуації.