ГоловнаНовини – «ВипускникChecк» з Ольгою Телятніковою

«ВипускникChecк» з Ольгою Телятніковою - Київський Університет Культури

«ВипускникChecк» з Ольгою Телятніковою

У рамках авторського курсу «Лідерство та міжнародні комунікації» на кафедрі міжнародних відносин відбулась онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Індонезії Василем Гамяніним.

Представила високоповажного гостя завідувачка кафедри міжнародних відносин, докторка політичних наук, професорка Інна Костиря. Модератором заходу була очільниця департаменту міжнародних зв’язків університету культури Оксана Білецька.

Інна Олександрівна підкреслила, що буквально тиждень тому в Індонезії завершився саміт G20, за підсумками якого світові лідери представили комюніке з вимогою до рф припинити руйнівну війну і вивести всі свої війська з української території. Щоправда тривав саміт на тлі ракетного терору агресора по Україні, що став наймасовішим із початку повномасштабного вторгнення. До проведення зустрічей на підтримку України в межах міжнародного заходу доклали чимало зусиль представники українських дипломатичних структур і відомств, серед них варто відзначити Василя Гамяніна і його серйозну дипломатичну місію в Індонезії. Тож у студентської молоді була чудова можливість протягом відкритої онлайн-лекції дізнатись про особливості острівної країни Південно-Східної Азії, результати саміту «Великої двадцятки» та поспілкуватись віч-на-віч із відомим дипломатом.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.