Освітній вектор ФМВ в контексті YES 2018

osvvektor-01

У столиці відбулась 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) «Майбутнє покоління всього». Захід об’єднав для спільного обговорення понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн.

osvvektor-01

Доктор політичних наук, завідувач Кафедри міжнародних відносин Інна Костиря та декан ФМВ Марина Шевченко також стали учасниками «YES 2018», що визначило для факультету новий освітній вектор співпраці – інноваційні проекти для молоді та організація фахових зустрічей із провідними дипломатами і політиками міжнародного рівня.

osvvektor-01

Чудова розмова відбулася з Президентом Єстонії Республіки Керсті Кальюлайд, яка стала першим лідером іноземної держави, що у травні 2018 року відвідала лінію розмежування на Сході України.

osvvektor-01

Кожен рік студенти Факультету міжнародних відносин долучаються до Ялтинської Європейської стратегії. Цьогоріч можливість побувати в оточенні ключових політичних осіб випала лише 100 студентам з усієї України, і студентка другого курсу Кафедри міжнародних відносин Дар’я Пономаренко одна із них.

osvvektor-01

Навчання на Факультеті міжнародних відносин – це не лише лекції в рамках університету, а ще й участь у різних заходах на міжнародному рівні, неймовірний професійний досвід, купа емоцій, жага до знань і нові цілі.