Першокурсники-правознавці відвідали Верховну Раду України

pers-pravl01

26 січня 2017 року кафедрою державного управління і права Київського університету культури було організовано екскурсію до Парламенту нашої держави – Верховної Ради України.

Студенти 1 курсу напряму підготовки «Правознавство» ознайомились із архітектурою будівлі Парламенту та її історією. Також майбутні фахівці-правознавці отримали інформацію про історію парламентаризму в Україні, правовий статус Верховної Ради, порядок її роботи. А зустріч із деякими політиками стала вражаючою подією для майбутніх юристів.

pers-pravl02

pers-pravl03

pers-pravl04

pers-pravl06

Першокурсники-правознавці Київського університету культури мали можливість відвідати кулуари Верховної Ради, а також сесійну залу, в якій Парламент нашої держави приймає законодавчі акти. Після таких вражень студенти призналися, що ще з більшим ентузіазмом хочуть вивчати теорію під час навчання, щоб якнайкраще та якнайшвидше застосовувати її на практиці.

Своїми ж емоціями першокурсники поділилися, коли поверталися з екскурсії:

«Практика на першому курсі в КУК дуже цікава, адже не всі студенти мають можливість відвідати Верховну Раду чи Кабінет Міністрів України. Тому я радію, що ми не просиджуємо ці безцінні дні практичних занять».

pers-pravl07

«Я не сподівався, що побачу деяких політиків, які мені імпонують як дипломати, більш того не очікував, що поспілкуюся з ними».

«Шкода, що практика вже підходить до свого завершення, бо була вона цікавою, пізнавальною і корисною для нашого розвитку як професіоналів».

Керівник практики був дуже задоволений тим, що майбутні правознавці були активними у спілкуванні з депутатами, ставили хороші запитання і водночас показали свої вже досить ґрунтовні знання.

pers-pravl05

pers-pravl08

Спогади про цю подію в першокурсників залишаться надовго, а ми маємо надію, що серед них багато хто в перспективі буде займатися не тільки правозастосовною, а й правотворчою діяльністю.