Півфінал конкурсу «Снігова королева»

pivfit-01

Кафедра дизайну зачіски і стилю спільно з відомою косметичною компанією Estel Professional організувала півфінал щорічного конкурсу перукарського мистецтва «Снігова королева», який відбувся в Університеті культури.

Відкрив масштабний захід Михайло Поплавський: «Приємно бачити на конкурсі представників різних навчальних закладів. Талановитим студентам потрібно частіше обмінюватися практичним досвідом для створення нових проектів та реалізації їх у fashionіндустрії. Бажаю всім перемоги, добра, любові, оптимізму і шаленого студентського кохання!»

pivfit-16

На початку присутнім запропонували переглянути фрагмент казки «Снігова королева», щоб усі могли поринути в тематику конкурсу. Ведучий заходу був в образі головного героя містичної історії – Кая, завданням якого було віднайти найгарніших та найталановитіших дівчат, котрі потраплять у фінал конкурсу.

До півфіналу «Снігової королеви» ввійшли чотирнадцять талановитих перукарів із різних навчальних закладів. Перед конкурсантами постало завдання створити неповторний, сучасний та вишуканий образ «Стиляги». Цей стиль поєднує в собі шаленість кольору та протест проти стандартів і одноманітності. Враховуючи специфіку напряму, майстрам надали повну свободу для творчої реалізації: моделей фарбували, стригли, робили укладку, макіяж, а також підбирали костюм і аксесуари.

Оцінювало роботи конкурсантів професійне журі:

• Яна Сергєєва – провідний технолог компанії Estel Professional
  • Ніоніла Насад – методист навчально-методичного кабінету професійної-технічної освіти Києва
  • Олена Кікоть – директор мережі салонів краси «Наріне».

pivfit-01

Особливу увагу експертна комісія звертала на складність створення, чистоту реалізації, креативність і відповідність образу до обраного стилю.

Поки конкурсанти допрацьовували останні штрихи, студенти Університету культури спеціалізації «Сучасна хореографія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Ольги Бігус продемонстрували глядачам чуттєвий і водночас динамічний танець «Момент життя» (постановник – Катерина Лук’яненко).

Першими образи представили: Катерина Луцук, Тетяна Ткач, Анастасія Фірсова, Тетяна Шевель і Тетяна Мориляк. Дівчата вразили всіх присутніх неординарним польотом своїх фантазій.

pivfit-16

Студентка спеціалізації «Естрадний вокал» Марія Гончарук приєдналась до свята краси і творчості, подарувавши гостям заходу драйвову пісню.

pivfit-01

Наступну п’ятірку конкурсантів склали: Вікторія Чумна, Ельміра Пантікова, Микола Янко та Олександр Кирилюк. Вони зробили акцент на ніжність і вишуканість.

pivfit-16

А ось Вікторія Одайник, Олександра Михалюк, Людмила Дячук, Оксана Крячок, Вікторія Канчура, Дар’я Нескромна та Наталія Чуловська вирішили здивувати епатажними зачісками та вбранням кислотних кольорів.

pivfit-16

Поки журі обговорювало образи та визначало переможців, для гостей дійства провели вікторину на знання діяльності компанії Estel. Ті, хто правильно відповідав на запитання ведучих, отримував цінні подаруночки від косметичної компанії. А також було визначено переможця лотереї (котра проводилась перед початком конкурсу), який був нагороджений призом.

pivfit-01

Усім присутнім подарували яскравий емоційний танець представники спеціалізації «Бальна хореографія» під керівництвом заслуженого артиста України Дмитра Базели.

pivfit-01

Експертній комісії знадобилось багато часу, аби вибрати кращих із кращих. І ось нарешті настала вирішальна мить.

За результатами конкурсу:

• Спеціальну нагороду отримала Дар’я Нескромна
  • II місце – Олександра Михалюк
  • III місце – Тетяна Мориляк.

Переможцями, які візьмуть участь у фіналі конкурсу «Сніжна королева», стали:

• Катерина Луцук
  • Анастасія Фірсова
  • Тетяна Шевель
  • Ельміра Пантікова
  • Наталя Чуловська.

Вручала нагороди та запрошення на фінал переможниця конкурсу 2016, котра розповіла свою історію професійного зростання. Дівчина зазначила, що була приємно здивована високою професійною підготовкою учасників.

Журі не залишило без уваги й інших конкурсантів, розподіливши їхні роботи за номінаціями:

• «Міс тендітність» отримала модель Миколи Янко
  • «Міс ніжність» – Вікторія Чумна
  • «Міс незрівнянність» – Тетяна Ткач
  • «Міс чарівність» – Оксана Крячок
  • «Міс екстравагантність» – Вікторія Одайник
  • «Міс неповторність» – модель Олександра Кирилюка.

На завершення заходу керівник з розвитку навчальних закладів України від компанії Estel Катерина Локаткіна подякувала учасникам та їхнім викладачам за підтримку і участь у конкурсі, а також за вагомий внесок у розвиток індустрії краси й творчості.