Pochayna hall вибухнув шаленими емоціями!

Неймовірна енергетика драйву, куражу і надзвичайного таланту вирувала цього вечора в Pochayna hall. На посвяту в світ дивовижної професії чекали першокурсники. Майбутні тележурналісти, актори, оператори, звукорежисери, фотохудожники якнайшвидше хотіли увірватись на сцену, щоб показати на що вони здатні.

Гучно, неочікувано для всіх, і дуже оригінально розпочали виступ найкреативніші куратори Факультету кіно і телебачення, здійнявши хвилю бурхливих оплесків та овацій.

Цього року ведучими свята стали: «Міс кіно – 2018», чарівна Валерія Полянська та «Містер глядацьких симпатій КНУКІМ 2018» Павло Мацьопа, які щиро привітали першокурсників з початком найкращого періоду їхнього життя-студентством.

Талановиті актори першими почали підкорювати сцену і показали як потрібно проходити кастинги, створивши на сцені справжнє видовище.

А також пригадали видатних акторів, які, на жаль, вже пішли з життя, але залишили по собі відомі кінострічки, величезний творчий спадок для майбутніх поколінь.

Запальні тележурналісти підготували щось особливе. Вони змусили водночас дрижати від нестримного запалу та мліти від атмосфери закоханості, адже продемонстрували на сцені два кардинально різних номери. Гарячі танці та ніжну, романтичну історію кохання.

Розірвали всі шаблони посвяти фотохудожники, влаштувавши справжній Versus Battle між командами, які читаючи реп висловили думки про опонента, його творчість та причину участі в батлі.

Зал не стримував емоцій та оплесків підтримуючи кожну команду. Але в кінці всім стало зрозуміло, що всі вони одна  єдина і неподільна кінородина.

Зняли справжній фільм про поклик душі, пошук себе самого, власного шляху та врешті про обрану професію – оператори першого курсу.

Що може запалити гостей краще, ніж відмінна жива музика, яка проникає в саме серце? Всі тонкощі даного жанру знають звукорежисери, що подарували свою незабутню енергію та підготували супер музичний номер: аранжування до якого вони записали самі.

Чоловічий тембр та сила жіночого голосу, що поєдналися у рок-виступі, дозволили всім наче опинитися на справжньому концерті всесвітньовідомих зірок.

Прямі ефіри, трансляції, історії, фоловери чи професійно працювати в кадрі та бути завжди у курсі подій? Блогер чи тележурналіст? Саме це питання загострили дві команди тележурналістів, що вибухнули в танцювальному номері та показали переваги кожної зі сфер. Але саме в цей день не може бути переможених та переможців, тому обидві команди злилися в єдиний танець, залишивши по собі пристрасний шлейф.

Завершили виступи першокурсників  – майбутні режисери, які щойно з’явившись у залі відтворили знімальний майданчик, дозволивши кожному стати частиною важливого процесу. Вони відтворили специфіку роботи режисера. Людини, яка створює справжнє видовище.

Ведучі запросили «новобранців» виголосити присягу студента Факультету кіно і телебачення.Першокурсники пообіцяли працювати на повну та стати професіоналами своєї справи. Підтримати тепер вже урочисто прийнятих у дружню родину студентів найкращого вишу долучилась учасниця проектів «Х-фактор», «Співай як зірка» та «Крок до зірок», студентка Факультету кіно і телебачення –  Валерія Кудрявець.

Бурхливими оваціями – молодь зустріла провідника усіх першокурсників у студентський світ, мотиватора  в досягненні професійного успіху Михайла Поплавського, який виконав улюблені ними хіти «Юний орел» та «Приречений на любов».

Приголомшливе свято завершилося. Заряд позитиву, творча атмосфера залишилася у серцях студентів що стане своєрідним поштовхом до реалізації їх власних цікавих проектів і задумів.