Подаруй казку дітям!

Усі ми родом із дитинства. У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, бабусині казки на ніч, про татові жарти і сімейні свята. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилась наодинці з навколишнім світом без любові і піклування рідних. Однак є небайдужі люди, котрі опікуються долею малечі, створюючи атмосферу родинного затишку у центрах та дитячих будиночках. Студенти-активісти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу також стали друзями й наставниками діткам, яким необхідна увага і турбота, та ініціювали благодійну акцію «Подаруй казку дітям».

Молодь щороку бере участь у доброчинстві, тож і цього разу напередодні новорічно-різдвяних свят не обійшлося без приємних несподіванок для тих, хто попри всі життєві прикрощі продовжує вірити у дива.

Студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, до яких приєднались їхні батьки і викладачі, зібрали кошти, закупили подарунки для центру розвитку «Соколятко», а за допомогою поштових перевезень передали святкові бандерольки до Нового року та Різдва діткам, які так цього потребують.

Підтримала ініціативу благодійників факультету доцент кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Аліна Вячеславівна Поплавська, яка вважає, що спільними зусиллями можна подолати будь-які негаразди.

«Щирі почуття радості та щастя це саме той сенс, до якого людина прагне і завжди хоче набути; це саме ті почуття, які хочеться дарувати та отримувати кожного дня. Я дуже щаслива від того, що на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу ми мали можливість організувати благодійну акцію до Новорічних свят та подарувати радість діткам з реабілітаційного центру «Соколятко». Безмежно вдячна за добрі серця всім, хто долучився – студентам, їхнім батькам та викладачам університету. Разом ми робимо цей світ добрішим», – зауважила Аліна Вячеславівна.

У доброчинстві взяли участь і лідери студпарламенту факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, котрі чотири роки поспіль реалізовують різноманітні благодійні проєкти.

Добрі справи завжди об’єднують і вселяють надію, допомагають вистояти у скрутні хвилини, повірити у власну зірку, яка неодмінно засяє на небосхилі найзаповітніших мрій.

Молодь та викладачі факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу сподіваються, що дітлахи центру «Соколятко» радітимуть святу і стануть хоч трішки щасливішими, а всіх небайдужих закликають проявляти милосердя й дарувати казку дітям.