Подяки студентам від Офісу Президента України

Цілеспрямована молодь факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури отримала Подяки від Офісу Президента України Володимира Зеленського.

Студентів 2-го курсу відзначили на високому державному рівні за участь у комплексі заходів із сервісного обслуговування голів іноземних делегацій з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.

Як стало відомо, масштабними урочистостями відповідно до протоколу, зокрема, були передбачені: бенкет-коктейль і фуршети, що відбулись для глав держав, урядів, парламентів у Національній опері України, Маріїнському палаці та НСК «Олімпійському».

За словами декана ФГРіТБ КУК Галини Ніколайко, упродовж урочистостей студенти з успіхом застосували знання з фахових дисциплін «Ресторанна справа», «Кулінарологія», «Барна справа» та «Менеджмент комунікації», здобувши необхідний фаховий досвід і практичні навички.

«Пишаюся студентською молоддю і бажаю нових здобутків, перемог, зростати у професійному житті і будувати кар’єру за обраним фахом. А участь у таких провідних заходах цьому буде лише сприяти».

Власною думкою щодо події поділилась керівник проєкту з професійно-практичної підготовки, заступник завідувача кафедри готельно-ресторанного бізнесу Олена Каролоп: «Під час проведення заходів студенти продемонстрували професіоналізм, витримку, згуртованість та командну роботу. Від організаторів отримали високу оцінку за проявленні фахові вміння, оперативність, витримку, толерантність, стресостійкість. Надалі ми плануємо реалізовувати спільні проєкти та цікаву співпрацю, спрямовану на розвиток професійних компетентностей студентів Київського університету культури».

Церемонія нагородження відбулась в Університеті культури, до якого завітали поважні гості з Офісу Президента України:

• Олена Анатоліївна Ковальчук, заступник керівника Управління протокольної служби та господарського забезпечення Державного управління справами
  • Віктор Іванович Фіалковський, заступник генерального директора ДП «Гарант-сервіс»
  • Андрій Володимирович Огібовський, завідувач спецкомплексу ДП «Гарант-сервіс».

«Мені дуже приємно, що за сприяння Михайла Михайловича, легкої руки адміністрації університету розпочинається велика ера співпраці Державного управління справами, Державного підприємства «Гарант-сервіс» щодо організаційного та протокольного забезпечення офіційних заходів за участі Президента України. Студенти підтвердили високий рівень фахової підготовки та головне – любов до своєї професії. Дякуємо», – наголосила Олена Анатоліївна Ковальчук, заступник керівника управління протокольної служби та господарського забезпечення Державного управління справами, і зачитала від керівника Управління протокольного та господарського забезпечення заходів Тараса Тарасенка офіційного листа з подякою Президенту Університету культури Михайлу Поплавському, керівництву та викладацькому колективу вишу «За результативність та злагоджену взаємодію під час організації і проведення офіційних заходів за участі Президента України та глав іноземних держав з нагоди 30-річчя Незалежності України».

Андрій Володимирович Огібовський, завідувач спецкомплексу ДП «Гарант-сервіс», вручив Подяки «За патріотичне виховання молоді та високий професійний рівень підготовки студентів, задіяних у заходах з обслуговування голів іноземних делегацій під час святкування 30-ї річниці Незалежності України» Президенту КНУКіМ Михайлу Поплавському, ректору КУК Володимиру Пилипіву, декану ФГРіТБ КНУКіМ Ігорю Комарніцькому, декану ФГРіТБ КУК Галині Ніколайко та керівнику проєкту з професійно-практичної підготовки молоді, заступнику завідувача кафедри готельно-ресторанного бізнесу Олені Каролоп.

Михайло Поплавський подякував за особливу увагу та шану і привітав студентську молодь з важливою подією.

«Для Університету культури велика честь і відповідальність долучатись до проєктів на такому високому рівні. Мені приємно, що наші студенти показали професійну підготовку, якісний сервіс і ефективні комунікації під час комплексу заходів з обслуговування іноземних делегацій, представників дипломатичних установ та відомств різних країн світу. Вітаю молодь факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу з набуттям безцінного професійного досвіду і необхідних знань. Ви є надзвичайно унікальними особистостями! Вірте в себе! Майте активну життєву позицію, стійкий характер, амбіції, вчіться приймати самостійні рішення та досягайте поставленої мети».

Продовженням урочистої церемонії стало нагородження студентства.

Участь студентської молоді у проведенні офіційних заходів країни не завершуються. Згідно з двосторонньою домовленістю згодом будуть реалізовані нові спільні проєкти Університету культури та Офісу Президента України.