Попереднє зарахування – щасливий квиток до мрії

Університет культури – №1 для всіх українських абітурієнтів. Про статус омріяного вишу молоді свідчать масштабні дні відкритих дверей, які відбуваються щосуботи.

Але це й зрозуміло, бо заклад вищої освіти пропонує якісну європейську освіту, практику за кордоном, подвійний диплом та незабутні студентські роки, насичені яскравими і змістовними подіями.

Цієї суботи до Університету культури завітали вступники з Вінницької, Черкаської, Запорізької областей і Кривого Рогу. Зареєструвавшись у штабі «Абітурієнт-2020», вони вирушили на екскурсію вишем і відвідали всі структурні підрозділи університету – факультети, кафедри, творчі майстерні, спеціалізовані аудиторії та інноваційні мультимедійні лабораторії, де триває навчальний процес за творчими і бізнес-спеціальностями.

Університет культури втілює масштабні науково-освітні, доброчинні, гастрономічні, культурні, розважальні, спортивно-оздоровчі проєкти: «Модель ООН», «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», «День знань», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Посвята першокурсників», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «Видавничий non-stop».

Познайомившись з педагогічним колективом, молодь дізналась, що в Університеті культури викладають справжні професіонали з багаторічним досвідом – видатні актори та режисери театру і кіно, хореографи, відомі співаки, музиканти, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, івентори, політтехнологи, корифеї сфер піару і журналістики.

І саме зіркові педагоги поінформували щодо переваг навчання в омріяному виші, розповіли про такий важливий для кожного абітурієнта перелік сертифікатів ЗНО, умови вступу і, звичайно ж, професійні перспективи. Особливо вступників зацікавила інформація про подвійний диплом українського і європейського зразка, який студенти отримують по завершенні навчання.

Гордістю вишу є його зіркові випускники, серед яких: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Анна Сєдокова, Жанна Бадоєва, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Наталія Могилевська, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Наталія Валевська, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Бучинська, Юрій Нікітін, Вадим Олейник, Регіна Тодоренко, Ірина Білик.

Крім захоплюючої екскурсії, на вступників чекали фахові випробування і творчі прослуховування за обраними спеціальностями, які відбулись на 10-ти престижних факультетах вишу:

 • івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу;
 • дизайну і реклами;
 • музичного мистецтва;
 • зв’язків з громадськістю і журналістики;
 • кіно і телебачення;
 • міжнародних відносин;
 • інформаційної політики і кібербезпеки;
 • хореографічного мистецтва;
 • готельно-ресторанного і туристичного бізнесу;
 • сценічного мистецтва.

Успішно виконавши запропоновані завдання, молодь пройшла попереднє зарахування, що є перевагою під час вступу, за умови складання ЗНО.

Щасливчики, які отримали неабиякий шанс – стати на крок ближчим до омріяного вишу – із задоволенням ділились враженнями та емоціями.

Олександр, спеціалізація «Режисер естради та масових свят»

 • Я переможець конкурсу з ораторського мистецтва та найкращий телеведучий дитячого телебачення Харківської області. Тож не збираюсь зупинятися на досягнутому. Моя мрія – стати режисером естради та масових свят.

Максим та Володимир, спеціалізація «Менеджер кіберпростору»

 • Нам подобається даний профіль. Вивчення мови програмування – це окремий цікавий світ. Студентам дуже пощастило навчатись в мультимедійних фахових лабораторіях, мати сучасну технічну підтримку та спілкуватись із професіоналами у сфері інформаційних технологій.

Анна, спеціалізація «Естрадний вокал»

 • На факультеті музичного мистецтва панує творча атмосфера, яка надихає і мотивує стати кращою версією себе. Неймовірно доброзичливі та відкриті викладачі. Мене радо прийняли, дали цінні поради та настанови.

Станіслав, спеціалізація «Режисер естради та масових свят»

 • З дитинства я займався акторською майстерністю, але коли мені довелось стати режисером одного із заходів, я зрозумів – ось моє покликання. Тепер я тут, і знаю напевне, що Університет культури чекає на мене».

Катерина, спеціалізація «Зв’язки з громадськістю та реклама»

 • Я люблю комунікувати з людьми і бути корисною для них. Попереднє зарахування – це шанс спробувати свої сили та отримати цінний фідбек від топових спеціалістів.

Кульмінацією Дня відкритих дверей стала мотиваційна зустріч абітурієнтів з Михайлом Поплавським, який особисто привітав кожного абітурієнта та вручив щасливий квиток до мрії – сертифікат про попереднє зарахування.

«Ви надзвичайно талановита молодь з різних куточків України, яка сьогодні стала частиною великої родини Університету культури. Сертифікати, які ви отримали – це підтвердження вашої унікальності, природного таланту та амбіцій. Наше головне завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти розвивати його. Успішними можуть бути лише активні та наполегливі особистості. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Формуйте в собі лідерів та переможців. Бажаю вам міцного здоров’я, енергії, куражу та віри в себе!» – сказав Михайло Поплавський.

День відкритих дверей видався насиченим на позитивні емоції, неповторні враження, нові знайомства і цікаве спілкування. Але найбільше вступники раділи сертифікатам про попереднє зарахування до Університету культури.