Попереднє зарахування в Університеті культури – твій крок до мрії!

У День відкритих дверей вступники з різних куточків України завітали до Університету культури, аби взяти участь у потужних фестивальних проєктах і стати на крок ближче до омріяного вишу.

Цієї суботи масштабні фестивалі для молоді влаштували 4 факультети:

 • сценічного мистецтва – «TEATRALY ART FEST» і «REMS PARTY»
 • зв’язків із громадськістю і журналістики – BEST WEEKEND FEST
 • музичного мистецтва – КНУКіM MUSIC FEST
 • міжнародних відносин – DIPLOMACY of the FUTURE.

На абітурієнтів чекали різноманітні тренінги, майстер-класи, воркшопи, творчі випробування, розіграші призів і чимало сюрпризів.

 • TEATRALY ART FEST

Театрали продовжують захоплювати серця майбутніх вступників. Після попереднього творчого прослуховування, яке провели відомі українські актори Остап і Дмитро Ступки, школярі поринули у перегляд вистави «Святі» (за новелою Василя Стефаника) випускного акторського курсу. Далі вступники взяли участь у фаховому тренінгу викладачки кафедри режисури і майстерності актора Валерії Штефюк. Молодь виконувала вправи на звільнення тіла від затисків, взаємодію у колективі і працювала над удосконаленням акторської техніки.

Зі сценічного мовлення майстер-клас для абітурієнтів провела викладачка кафедри режисури і майстерності актора Юлія Цивата. Не менше захопив вступників воркшоп з біомеханіки В.Е. Мейєрхольда від Олександра Матузка, викладача кафедри режисури і майстерності актора.

Із неабияким задоволенням школярі спостерігали за юними акторами, студентами ІІ-го курсу, під час показу уривків з драматичних творів «Будка ч.27» І.Франка та «Господар лазні та городу» В. Шукшина.

Завершився насичений день майбутніх театралів розіграшем фірмових боксів, де головний приз отримав найкреативніший абітурієнт.

 • «REMS PARTY»

Фестиваль «REMS PARTY» стартував із показів творчих робіт старших курсів і дружнього знайомства абітурієнтів з педагогами та студентами кафедри режисури естради і масових свят. А вже далі на молодь очікували фахові майстер-класи від справжніх професіоналів своєї справи.

 • Майстер-клас зі «Сценічної мови» від заслуженої артистки України, викладача кафедри – Ольги Шлемко.
 • Майстер-клас із «Пантоміми та майстерності артиста» від актора пластично-візуального театру «Quartet DEKRU», викладача кафедри – Богдана Сварника. У хореографічному залі, оточеному дзеркалами, усі бажаючі змогли відточити майстерність пластичності та мови тіла, взаємодії м’язів, жестикуляції та акторської майстерності.
 • Майстер-клас з «Пародії» від заслуженого діяча естрадного мистецтва, викладача кафедри – Андрія Касьяненка. Зал здіймався оплесками, адже на сцені відбувалось справжнє шоу. Ірина Білик, Михайло Поплавський, Григорій Лепс, Кіркоров, Павло Зібров – все це одна людина. Усіх надзвичайно вразила майстерність втілення образів відомих особистостей, гримування артиста та його харизма.

По завершенні «мозкового штурму» абітурієнти поспішили до аудиторії, де відбувались попередні прослуховування, на яких вони мали змогу продемонструвати власні знання і талант, а натомість отримати потужний фідбек від професорсько-викладацького складу кафедри режисури естради та масових свят.

 • КНУКіM MUSIC FEST

Факультет музичного мистецтва вражав змістовними майстер-класами і цікавими зустрічами із відомими музикантами. З особливою цікавістю вступники долучились до попереднього прослуховування, аби удосконалити свої навички перед проходженням творчого конкурсу влітку. Юні дарування демонстрували унікальні вокальні дані, артистизм і харизму. Допомагали розкритись молоді і провели змістовну консультацію викладачі з академічного та народного вокалу, майстри своєї справи – Наталія Кречко, Валентина Сінельнікова та Олена Скопцова.

Родзинкою «КНУКіM MUSIC FEST» став запальний концерт абітурієнтів і студентів факультету, наприкінці якого нагороджували вступників-переможців онлайн-конкурсу #Я _ ВИСТУПАЮ_З_ФММ.

 • BEST WEEKEND FEST

Яскраву фестивальну програму на факультеті зав’язків з громадськістю і журналістики розпочав Ігор Парфенюк, декан ФЗГіЖ, який провів для школярів експрес-курс на тему «Як впливати на людей і викликати незабутнє враження?».

Приємною несподіванкою для кожного вступника стала фан-зустріч із головною героїнею телесеріалу «Школа», студенткою авторського курсу Михайла Поплавського «Акули PR» – Іриною Кудашовою. Потому молодь взяла участь у mediaHUB викладачів ФЗГіЖ Олексія Ситника та Данила Філоненка.

Для абітурієнтів, що сьогодні приїхали на «BEST WEEKEND FEST», були створені цікаві фотозони і локації:

 • мольберти для побажань
 • карта України, де кожен гість зміг залишити свої координати, позначити місто, з якого він завітав
 • телесуфлер, за допомогою якого вступники відчули себе у ролі відомої особистості, яка дає коментар.

 • DIPLOMACY of the FUTURE

Фестиваль факультету міжнародних відносин був доволі насиченим. Молодь поспілкувалась із представники ООН, відомими політтехнологами та ТОПтренерами з особистісного розвитку.

Зустрічала делегатів декан факультету міжнародних відносин – Марина Шевченко, яка привітала вступників і представила їм поважного гостя – українського державного діяча, народного депутата України VII скликання – Анатолія Ревенка.

Щоб довести всім, що навчання на факультеті міжнародних відносин відбуваються не тільки за «дипломатичним протоколом» і є яскравим, сповненим масштабних івентів, студдекан факультету міжнародних відносин Антон Пасенюк показав нарізку відео з грандіозної посвяти першокурсників, студентських вечірок, потому провів цікаву вікторину на знання країн світу. Надавши правильні відповіді, учасники отримали оригінальні призи.

Доповнив розповідь про розмаїття студентського життя справжній стронгмен, 2 Віце-Містер Ілля Парцванія, котрий розповів про масштабний захід Університету культури – «Міс і містер КНУКіМ» та виграш у конкурсі – поїздку до Парижа.

Фінальним етапом фестивалю став конкурс «ЦЕЗАР» від доцента кафедри міжнародних відносин Володимира Наконечного, який з’явився перед публікою у вишуканому вбранні давньоримського державного і політичного діяча – Гая Юлія Цезаря. Разом із молоддю він провів неймовірно цікаву вікторину. За підсумками п’ятірка найкращих знавців дипломатії отримала лаврові вінки на голову, як символ справжнього тріумфу.

Найприємнішим завершенням 5-ти масштабних фестивалів для усієї молоді стала мотиваційна зустріч із Михайлом Поплавським.

«Радий вітати вас дорогі друзі! В Університеті культури на вас чекає дружня студентська атмосфера, позитивні емоції та потужний професорсько-викладацький склад. У вас повинні бути мета, внутрішній стержень, воля до перемоги та український гонор. Бажаю знайти свій український шлях, стати популярними, багатими, успішними і щасливими. Успішні українці – успішна Україна. Живіть по максимуму у своє задоволення», – зазначив Михайло Поплавський і наголосив на власній формулі щастя: «Прокидаючись кожного ранку, подумайте, що робить вас щасливими і майте сміливість проявити себе. Любіть себе, гордіться собою, цінуйте те, що маєте. Не бійтесь виділятись із натовпу. Ідеальних людей не існує.

Моя формула щастя, якою я з радістю поділюся з вами – «Емоційний інтелект з творчо-прикладним характером починає і виграє!». Щастя, добра і шаленого вам студентського кохання!».