Посвята менеджерів шоу-бізнесу у студенти

На кафедрі шоу-бізнесу університету культури відбулась посвята у студенти першого курсу.

Колеги-старшокурсники підготували для винуватців свята цікаву розважальну шоу-програму з різноманітними конкурсами, танцями, піснями, жартівливими інсценівками та сюрпризами.

Приємною несподіванкою для першого курсу стало відеопривітання від зірок українського шоу-бізнесу: Богдана Шелудяка (відомого як Буше), Наталії Могилевської, Аліни Гросу, Руслани, Олега Винника, Ілони Гвоздьової, Микити Ломакіна, Наталії Валевської та Юрія Ткача. Відомі й успішні особистості побажали молоді професійних успіхів, натхнення, наснаги в новому яскравому етапі життя, розвивати свій талант, реалізовувати поставлені цілі, ставати кращими фахівцями та обов’язково любити свою справу.

Перший курс також підготував святковий виступ з танцями, піснями й веселощами, щоб якнайкраще представити себе у новоспеченій родині МШБ.

За традицією, молодь промовила клятву, зобов’язуючись бути відданими своїй професії та наполегливо навчатися, а також кілька жартівливих обіцянок.

Поздоровив майбутніх менеджерів шоу-бізнесу Михайло Поплавський: «Радий бачити талановиту, красиву і перспективну молодь, яка творитиме новітню історію українського шоу-бізнесу.

Ви навчаєтесь на кращій кафедрі в країні. Кафедра шоу-бізнесу – перша та єдина в Україні, яка готує універсальних фахівців у сфері шоу-бізнесу.

Зараз ви стартуєте у своє успішне зіркове майбутнє. Будьте лідерами та режисерами свого життя. Живіть по максимуму в своє задоволення. Бажаю щастя, здоров’я та шаленого студентського кохання».

І звичайно ж, що за посвята без святкового торта. Тож студенти ласували смачним сюрпризом разом зі своїми наставниками і колегами.

Заряджені позитивом та енергією на подальше навчання, першокурсники були у захваті від крутої посвяти. Вони вже вкотре переконались, що вступили до кращого університету країни і тепер їхні студентські роки будуть насиченими та незабутніми.