Посвята PR-ників і журналістів

В Університеті культури стартувала серія традиційних грандіозних посвят першокурсників у студенти!

Цьогоріч Факультет PR і журналістики першим привітав молодь із здійсненням заповітної мрії – стати частиною великої дружної родини найбогемнішого вишу країни.

Для майбутніх успішних медійників організували драйвове party на крутому лайнері «Silver wave», із просторої сонячної палуби котрого відкривалися захоплюючі урбаністичні пейзажі величного Києва.

Почалося яскраве дійство з виступу популярного діджея, який вибуховим музичним сетом налаштовував студентів-першокурсників на позитив і кураж. Під запальні біти хлопці та дівчата із різних куточків України знайомилися, танцювали і, звісно ж, робили безліч фотографій.Під бурхливі овації Михайло Поплавський поздоровив молодь першого курсу: «Сьогодні ви розпочали успішне, щасливе майбутнє! Будьте наполегливі та досягайте своїх цілей. Я вірю у вас! Люблю!».


Музично-танцювальні привітання для свої нових факультетських товаришів підготували другокурсники. Неповторний вокал Вероніки Волконської та шалено емоційний флешмоб групи Ж-18 викликали шквал оплесків і схвальних вигуків.

Аби влитися в новий колектив і презентувати себе, студенти першого курсу під керівництвом своїх кураторів також підготували креативні постановки, художні номери та гумористичні замальовки.

Кожен виступ був тематично спрямованим. Перед студентською молоддю стояло непросте завдання – розкрити зміст однієї із восьми головних якостей професійного представника світу медіа:

  1. Комунікабельність
  2. Креативність
  3. Відданість справі
  4. Гумористичність
  5. Ризикованість
  6. Цілеспрямованість
  7. Витривалість
  8. Оперативність.

Варто зазначити, що першокурсники впоралися «на відмінно» і отримали море позитивних вражень.

На завершення молодь зазначила, що вже з нетерпінням чекає на загальноуніверситетську посвяту, аби знову відірватися на повну!