Посвята хореографів у стилі Jumangi

posvhor-01

Факультет хореографічного мистецтва влаштував феєричну і креативну посвяту першокурсників у студенти. Захід відбувся у стилі фантастичної гри «Jumangi».

Першокурсники винахідливо підійшли до своїх номерів. Кожен рівень гри розкривав певний історичний час. Від первісних людей до майбутнього. Шоу було цікавим та захоплюючим.

posvhor-01

Михайло Поплавський привітав молодь із важливою подією в житті: «Перший курс, ви круті! Будьте наполегливими, енергійними та впевнено підкорюйте світові сцени! Ви розпочинаєте свою історію успіху і станете щасливими та відомими випускниками Університету культури. Щастя вам, добра, оптимізму і шаленого студентського кохання!»

posvhor-03

До поздоровлень приєдналась декан Факультету хореографічного мистецтва Ольга Бігус: «Дорогі першокурсники, ми вас всією факультетською родиною вітаємо! У вас попереду – насичене, яскраве студентське життя, яке стане стартом вашої зіркової кар’єри. Будьте наполегливими! Постійно працюйте над собою! Впевнено йдіть до поставленої мети! Я вірю в кожного із вас! Я вами пишаюся! Бо кожен з вас талановита особистість!

Натхнення вам, професійного зростання, будьте щасливими у своїй професії!»

posvhor-01

Студенти другого курсу в дарунок підготували композицію «Майбутнє» у стилі посвяти. А далі звернулась до першокурсників студентський декан факультету Анастасія Цикало: «Щиро від імені всіх старших курсів хочу привітати вас зі стартапом вашого творчого шляху! Зараз ви на першому рівні, і я бажаю вам з усмішкою пройти всі сходинки й дістатись свого зіркового п’єдесталу!».

posvhor-01

Яскравим завершенням заходу стала пісня-привітання від першокурсників та студентів Кафедри естрадного вокалу Антона Якубовського й Аліни Харченко.

Ну і звісно ж, наприкінці посвяти винесли святковий торт, який розрізав особисто Михайло Поплавський.