Практичний досвід студентів державного управління і права

01

Кафедра державного управління і права здійснює підготовку майбутніх висококваліфікованих спеціалістів, що володіють необхідним рівнем професійних навичок в галузі державного управління, права, документознавства та інформаційної діяльності.

Студенти Київського університету культури проходять практику в різноманітних установах та організаціях як приватних, так і державних.

Цього року наші кращі студенти проходили стажування у Верховній Раді України.

02

Масло Владислава Володимирівна студентка 4 курсу, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність».

Місце практики: ГО «Ліга інтернів» (Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та інших органах влади).

Уперше потрапила до офісу організації у 2015 році. У 2016 році, не роздумуючи, подала документи повторно.

Під час проходження практики Владислава змогла застосувати свої теоретичні здібності й вдосконалити їх. В її обов’язки входило:

• забезпечення процесу переведення паперового архіву в електронну форму;
  • вивчення звітності інтернів та їх аналітичне опрацювання;
  • здійснення реєстрації документів;
  • підготовка листів, запрошень, відгуків;
  • організація зустрічей, тренінгів, презентацій.

Окрім зазначеної роботи, Владислава також відвідувала різноманітні заходи, познайомилася з талановитими лекторами, помічниками народних депутатів, народними депутатами, уповноваженими особами та просто цікавими людьми, побувала на засіданнях комітетів, круглих столах, конференціях, відвідувала музеї та виставки.

02

Добровольська Альона Володимирівна студентка 4 курсу, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність».

Місце практики: Секретаріат Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

02

«Зарекомендувала себе як старанний, працелюбний та комунікабельний працівник, який відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків та завдань, доручених членами Комітету та працівниками секретаріату. Отримані завдання виконувала своєчасно, якісно та в повному обсязі. Практикант проявила зацікавленість до роботи та відповідальне ставлення до підвищення свого професійного рівня, брала участь в організації засідань Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та відвідувала семінари за участі представників Європейського суду. Секретаріат Комітету дуже задоволений роботою, професійними вміннями та поведінкою студентки на практиці, тому щиро дякує за плідну співпрацю майбутнім спеціалістам, а особливо Київському університету культури», – поділилася враженнями завідувач Секретаріату Скалозуб Віра Андріївна.

Шиліна Катерина Юріївна студентка 4 курсу, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність».

02

Місце практики: Загальний відділ Управління справами Апарату Верховної Ради України.

Під час проходження практики вдосконалила свої вміння в такій роботі:

• реєстрація вхідної та вихідної документації;
  • своєчасна підготовка кореспонденції для доповіді керівництва;
  • своєчасна відправка вхідної кореспонденції з відповідними резолюціями до виконавців;
  • реєстрація, відправка, сканування вихідної кореспонденції;
  • формування номенклатури справ вхідної та вихідної документації;
  • створення електронних копій документів;
  • підготовка документів тимчасового зберігання в архівному відділі;
  • створення інформаційно-довідкових картотеків.

Здобуття студентами Київського університету культури якісної вищої освіти – пріоритет діяльності кафедри державного управління і права.