Презентація стильних луків на GRAND FASHION MODAS

Креативні колекції одягу студенток факультету дизайну Лілії Грищенко та Катерини Василеги стали окрасою GRAND FASHION MODAS!

Унікальна fashion-подія відбулась у центрі столиці – GRAND HАLL KHRESCHATYK, зібравши відомих українських дизайнерів і стилістів, баєрів, модних експертів і селебретіс на феєричний показ авторського вбрання.

Fashion-шоу захопило всіх стилістичними інноваціями, креативом витончених колекцій, які дизайнери презентували в сегменті teen fashion і elite fashion.

Вразили витонченістю силуетів, асиметрією в пропорціях і неймовірною жіночністю образів молоді дизайнерки Лілія Грищенко та Катерина Василега, продемонструвавши власні луки.

Лілія Грищенко, надихнувшись красою природи Перу, у своїй колекції «Hide» поєднала мисливський і етностилі: «Прямий і подовжений силует із гіперболізованими формами плечей та рукавів має свої суворість і стриманість. Підкреслена паском талія, як би натякає на те, що перед нами жінка, яка вміє залишатися вірною власним ідеям і цілям, але при цьому викликає захват в оточуючих», – розповіла Лілія.

Катерина Василега серією одягу «Bleached reef» розкрила яскраву і незалежну індивідуальність леді, образ якої вона ототожнює з кораловим бар’єрним рифом та окремою екосистемою.

«Глобальну проблему знебарвлення коралів та їх зникнення я вирішила відобразити в одязі відтінками сірого і коричневого. Дизайн сфокусувала на витончених силуетах, які або повторюють лінії тіла, або змінюють пропорції завдяки асиметрії. «Bleached reef» – це прагнення привернути увагу суспільства до важливих проблем як навколишнього середовища, так і власної екосистеми», – поділилась Катерина.

Окрім феєричного показу, на юних учасниць чекали знайомство і спілкування із зірковими гостями заходу та цікава розважально-концертна програма у форматі performance. Особливо їх підкорила сентиментальна і прониклива композиція оперної діви з Нью-Йорка Олександри Грабової.

Презентовані луки на GRAND FASHION MODAS стали своєрідним підбиттям творчих підсумків і початком майбутніх звершень молоді. Наразі студентки-дизайнерки працюють над створенням нових колекцій і поки не розголошують власних задумів, лише запевняють, що це буде не менш оригінальне і стильне вбрання.