«Привіт, богемо!»

Без заголовка

Студенти Університету культури масштабно відсвяткували День знань. Першокурсникам вишу підготували безліч сюрпризів і несподіванок. Для молоді влаштували святковий концерт, на якому відбулось вручення студентських квитків, знайомство із професорсько-викладацьким складом університету. Викладачі побажали вже повноправним студентам Університету культури чудових і насичених студентських років, плідного навчання, неймовірних вражень та успішної реалізації себе у майбутній професії.

02

03

04

05

Першокурсники із цікавістю долучились до перших у своєму студентському житті лекційних занять, які були присвячені обраній спеціальності – «Вступ до фаху». В урочистій атмосфері Дня знань декани факультетів і завідувачі кафедр представили молоді кураторів курсів, які розповіли про переваги і особливості професії, яскраве дозвілля, ознайомили із переліком фахових дисциплін, темами майстер-класів, тренінгів і творчих зустрічей.

06

07

За традицією на студентів чекав крутий флешмоб, організований Студентським парламентом вишу, – «Привіт, богемо!». На головній площі університету всі учасники разом продемонстрували свою любов до одного з найкращих навчальних закладів країни, утворивши слова «Я люблю КУК».

08

09

10

11

Продовженням Дня знань стала концертна програма від талановитих студентів вишу, запальні танці і смачний святковий торт. У фіналі свята першокурсники запустили в небо повітряні кульки як символ нових можливостей та досягнення успіху.

12

13

Університет культури гучно відзначив 1 вересня, а його студенти вкотре переконалися у правильному виборі навчального закладу, адже на них чекають 5 неймовірних студентських років.

14

15

Завершить святкування молодь розважальною вечіркою в атмосферному кафе Free Gen у центрі столиці.

16